کد خبر: 1068115 A

مدافع سابق پرسپولیس نسبت به حواشی به وجود آمده واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، امروز خبری‌های روی خروجی برخی از سایت‌ها قرار گرفت مبنی برآنکه شجاع خلیل زاده مدافع جنجالی و سابق پرسپولیس نقش مهمی در انتقال برخی از ستاره‌های کنونی پرسپولیس برای جدایی از این تیم و حضور در لیگ ستارگان قطر دارد.

خلیل زاده حالا با انتشار پستی در صفحه‌ای رسمی خود در اینستاگرام نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: 

با سلام و ارادت به همه هواداران عزیز پرسپولیس

طی ساعات اخیر خبری عجیبی در یکی از چنل‌های فیک و زباله منتشر شد که هر چقدر با خودم کلنجار رفتم تا واکنشی نسبت به آن نداشته باشم نشد؛ متاسفانه رشد فضای مجازی و اغفال برخی فوتبالدوستان با استناد به این اخبار بی پایه و اساس باعث شد تا توضیحاتی درباره آن داشته باشم.

اینکه بنده قصد اغفال بازیکنی از پرسپولیس برای حضور در لیگ قطر را داشته باشم از پایه و اساس دروغ است و تنها ‌می‌توانم لفظ چرت را برای روشن‌تر شدن آن بگویم. نه بنده دست به اغفال بازیکنی زده‌ام و نه مدیران پرسپولیس که قابل احترام هم هستند، این ذهنیت را دارند و چیزی درباره آن به من گفته‌اند. 

در دنیای حرفه‌ای فوتبال مسیر انتقال بازیکن کاملا مشخص است و مسلما بدون دلال بازی و واسطه‌گری‌های مرسومی که ردپای آن در همین کانال هم کاملا مشخص است، صورت می‌گیرد. بار دیگر با احترام به همه هواداران عزیز پرسپولیس باید بگویم بنده هیچ صحبتی و دخالتی در اتفاقات پرسپولیس و خصوصا انتقال و صحبت با هم‌تیمی‌های سابقم برای حضور در قطر نداشته‌ام و در شرایطی که شاهد رسانه‌های قابل احترامی در ایران هستیم، امیدوارم بساط این چنل‌های دوزاری و بدون منبع برچیده شود.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا لژیونر پرسپولیس تهران الریان لژیونرها شجاع خلیل زاده لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر