کد خبر: 1068097 A

سرمربی تراکتور در مورد تقابل تیمش با پاختاکور صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از مسابقه با پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: رسیدیم به بازی با تیم پاختاکور ازبکستان که یک تیم فوق العاده است. پاختاکور از نظر فوتبالی خیلی بالاست اما فریب سه امتیازی که گرفته را نمی‌خوریم، آنها تیمی خوب با بازیکنان خوب هستند. ما از نظر روحی و روانی آماده این مسابقه هستیم. می‌دانیم این بازی برای ما خیلی مهم و سرنوشت ساز است. ان شالله فردا بتوانیم با یک نتیجه خوب بازی‌ها را ادامه بدهیم. اعتقاد دارم که از گروه ما سه تیم باید صعود می‌کرد. 

سرمربی تراکتور تصریح کرد: به خاطر این می‌گویم از گروه ما سه تیم باید صعود می‌کرد زیرا برخی از گروه‌ها وقتی‌بازی‌هایشان را می‌دیدم اگر برخی تیم‌ها با امیدهایشان هم به میدان می‌رفتند از آن گروه صعود می‌‌کردند. در گروه ما تیم‌ها همگی خوب هستند زیرا امتیازها تقسیم شده و تا حالا هیچ تیمی هنوز صدرصد صعود نکرده است.

خطیبی در مورد تساوی پرگل سه بر سه در بازی رفت مقابل پاختاکور گفت: بازی اول بود و گذشتیم و مهم بازی فرداست. تمرکزمان روی این مسابقه است و آن بازی تجربه خوبی بود و شناخت خوبی از حریف پیدا کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی منطقی و حساب شده‌ای انجام بدهیم و هواداران بدانند بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند و نتیجه‌ای خوب بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم و آن مسابقه رفت تمام شد. 

تراکتور رسول خطیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر