کد خبر: 1067954 A

سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی با اشاره به اعزام ۳ قایقران به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان گفت: تلاش بر این است که علاوه بر کسب سهمیه به مدال نیز دست پیدا کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود مهدوی نیا اظهار کرد: مسابقات قهرمانی جهان مجارستان که آخرین فرصت برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو در رشته قایقرانی است از ۱۹ اردیبهشت آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی گفت: شهلا بهروزی راد، اسلام جاهدی و مسعود قیصری قایقرانان اعزامی به این تورنمنت هستند که بهروزی راد کلاس KL۳ برای تعیین لاین جهت شرکت در پارالمپیک توکیو و اسلام جاهدی کلاس VL۲ در پاراکانو و مسعود قیصری کلاس KL۳ در ماده پاراکایاک مسافت ۲۰۰متر برای کسب سهمیه رقابت خواهند کرد.

مهدوی نیا در ارزیابی از وضعیت قایقرانان اعزامی به قهرمانی جهان مجارستان، گفت: هر سه قایقران از شرایط آمادگی خوبی برخوردارند و ما علاوه بر کسب سهمیه به دنبال مدال نیز هستیم.

وی با بیان این که در این دوره از بازیها به دنبال افزایش سهمیه قایقرانی هستیم، تصریح کرد: در پارالمپیک ریو ما تنها یک سهمیه داشتیم، اما در این دوره سعی داریم حداقل با ۳ سهمیه در پارالمپیک توکیو شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی در پایان ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک، افزود: طی یک سال گذشته با وجود کرونا اردوهای خوبی را با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برگزار کردیم و شرایط راضی کننده است.

قایقرانی پارالمپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر