کد خبر: 1067674 A

مسابقات هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در چارچوب بازی‌های هفته مرحله چهارم لیگ قهرمانان آسیا چهار نماینده ایران به دو پیروزی، یک تساوی و یک شکست دست پیدا کردند. تیم‌های پرسپولیس و تراکتور رقبای خود را شکست داده و استقلال برابر الدحیل به تساوی رضایت داد. تیم فولاد پس از سه بازی شکست خورد و مغلوب النصر عربستان شد.

تیم منتخب متشکل از بازیکنان تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در پایان هفته چهارم دور گروهی را مشاهده می‌کنید:

محمدرضا اخباری ( تراکتور)

اخباری برخلاف دو مسابقه برابر پاختاکور و الشارجه برابر نیروی هوایی عراق در روز برتری تیمش دومین کلین شیت در این فصل از لیگ قهرمانان را به نام خودش ثبت کرد و دروازه‌اش را بسته نگه داشت. در مقابل ۱۱ شوت نیروی هوایی تنها سه شوت داخل چارچوب بود اما او با مهارهای دیدنی تیمش را نجات داد و برتری یک بر صفر را حفظ کرد.

 

سید جلال حسینی(پرسپولیس)

کاپیتان پرسپولیس اگرچه در بازی برگشت با گوا موفق به گلزنی نشد اما یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و نمره ۷ را به عنوان کاپیتان سرخپوشان دریافت کرد تا به روند مناسب عملکردش در فصل جاری تداوم ببخشد.

 

هادی محمدی(تراکتور)

مدافع ۳۰ ساله تیم تراکتور به عنوان با تجربه در خط دفاعی یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش در مصاف با نیروی هوایی بود که عملکرد خط دفاعی آنها موجب شد حفظ سه امتیاز برابر نماینده عراق تیم‌شان را برای صعود از دور گروهی امیدوار کند.

 

وریا غفوری (استقلال)

از بین چهار تیم ایرانی لیگ قهرمانان، وریا غفوری بهترین مدافع راست بود. او با وجود پنالتی اشتباهی که داور الدحیل اعلام کرد، با نفوذ به موقع و ارسال پاس گل به مهدی قایدی نقش بسزایی در کسب تساوی تیمش برابر الدحیل و زنده کردن شانس صعود به دور بعد داشت.

 

علی شجاعی (پرسپولیس)

خط دفاعی تیم منتخب این هفته با حضور مدافع جوان پرسپولیس تکمیل می‌شد. شجاعی از بین چهار تیم، با امتیاز ۶.۹۷ پس از جدال با گوا از مسلمی پور، درخشان مهر و محمد نادری عملکرد قابل قبول‌تری داشت و در این تیم جای گرفته است.

 

مهدی تیکدری(تراکتور)

مدافع ملی پوش تیم تراکتور اولین سه امتیاز تیم خطیبی را در حالی به ارمغان آورد که از دقیقه ۲ دیدار با نیروی‌ هوایی بهترین استفاده را داشت و گلزنی کرد تا در کنار زودترین گل آسیای تراکتور با بیشترین دریبل موفق و پاس کلیدی بهترین بازیکن این مسابقه باشد.

 

کمال کامیابی نیا(پرسپولیس)

کامیابی نیا که در جریان نیمه دوم بازی به ترکیب سرخپوشان در مصاف با گوا ملحق شد یکی از چهار گل تیمش را به ثمر رساند و ضمن دریافت نمره ۷.۸۷ آمادگی مناسبی هم از خود به اجرا گذاشت.

 

مهدی ترابی(پرسپولیس)

بازیکن طراح خط میانی سرخپوشان پیش از اینکخ برای جلوگیری از خستگی زیاد مسابقات فشرده در نیمه دوم تعویض شود نمره ۷.۷۸ را دریافت کرده و  یک پاس گل برای مغانلو ارسال کرده بود. او همینطور ضربه پنالتی که آل کثیر کسب کرده بود را به گل تبدیل کرد.

 

شهریار مغانلو(پرسپولیس)

مهاجم بلندقامتی که در لیگ ایران خوش‌‌شانسی‌ زیادی نصیبش نشده در لیگ قهرمانان برابر گوا اولین گل را به ثمر رساند. او در مسابقه با الریان دبل کرده بود و پس از عدم گلزنی در بازی رفت مقابل گوا دوباره آمادگی خود را نشان داد.

 

مهدی قایدی(استقلال)

در دومین رویارویی آبی‌ها با الدحیل قایدی توانست یک امتیاز را برای تیمش به ارمغان بیاورد و گل کلیدی به ثمر برساند. او که نمره ۷.۲۵ را دریافت کرده و بهترین بازی دیدار انتخاب شده بود، به جز ضربه پنالتی، هر دو شوت در چارچوب استقلال را زد که یکی از آن‌ها گل شد.

 

عیسی آل کثیر (پرسپولیس)

مهاجم باتجربه که با پایان محرومیتش دوباره نزدیک به شرایط ایده‌‌آل می‌شود در جدال با گوا بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و بهترین بازیکن هفته هم به او تعلق می‌گیرد. او به غیر از کسب یک پنالتی، گلزنی هم کرد و همینطور بیشترین نبرد موفق را داشت تا نمره ۸.۰۷ را دریافت کند.

فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران پرسپولیس تهران هفته چهارم تیم منتخب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا تراکتور تبریز تیم منتخب هفته چهارم تیم منتخب نماینده‌های ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر