کد خبر: 1067070 A

در راستای برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در جزیره کیش، هیات فوتبال و سازمان منطقه آزاد کیش اقدامات مختلفی را در راستای فراهم کردن بهترین شرایط برای ملی پوشان انجام داده است.

به گزارش ایلنا، پس از بازدید میدانی از مجموعه المپیک و هتل داریوش کیش توسط منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی و تیم همراه و دیدار با مدیران ارشد سازمان منطقه ازاد کیش وهیات فوتبال، اقدامات موثر و سازنده ای در راستای برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در راه رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به میزبانی جزیره کیش صورت گرفت.

در همین راستا پس از مشخص شدن جزیره کیش به عنوان میزبان اردوهای تدارکاتی، پس از حضور مسئولین فدراسیون مواردی که نیاز به ترمیم، تغییر یا بازسازی داشت را در دستور کاری هیات فوتبال کیش قرار گرفت تا در زمان حضور تیم ملی در جزیر کیش، تمامی شرایط مهیا باشد.

از اقداماتی که در استادیوم المپیک توسط مسئولین هیات فوتبال ومنطقه آزاد کیش صورت گرفته می توان به بازسازی زمین چمن، رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم و ساختمان هیئت فوتبال، تعویض و بازسازی تابلوهای تمام ورودی ها و خروجی ها از جمله تابلوهای رختکن ها و سرویس بهداشتی اشاره کرد. همچنین نیمکت های ذخیره در حال بازسازی و تمام صندلی های خریداری شده و در حال تعویض هستند.

گفتنی است، اولین مرحله کود دهی فردا با ۳۰۰ کیلو کود DAP صورت گرفته و مقرر شد تا  مشکل نور استادیوم کیش نیز پس از اعلام کارشناسی، رفع شود.

با توجه به اینکه هدف فدراسیون فوتبال آماده سازی تیم ملی فوتبال در بهترین شرایط ممکن است، از امکانات تمرینی ،امکانات هتلینگ، کادر پزشکی و کلیه بخش های مورد نیاز استفاده خواهد کرد تا کادر و بازیکنان تیم ملی در بهترین وضعیت ممکن روند آماده سازی خود را برای حضوری پرقدرت در رقابتهای مقدماتی جام جهانی فوتبال2022 قطر انجام دهند.

در راستای پیگیری ها مسئولین فدراسیون فوتبال، ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال به دستورمستقیم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون و با نظارت و مسئولیت منصور قنبرزاده تشکیل شده و به صورت روزانه  و مستمر کلیه موارد را رصد و پیگیری می کند تا شاهد برپایی اردوی تدارکاتی به بهترین نحو ممکن باشیم.

بر همین اساس علاوه بر هتل داریوش کیش که به عنوان حامی تیم ملی تمامی امکانات را به صورت رایگان در اختیار ملی پوشان قرار می دهد، مقرر شده تا از سالن های جنبی هتل داریوش جهت تمرین و برنامه های مختلف تیم ملی نیز استفاده شود.

تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی 2022قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر