کد خبر: 1067032 A

گلر تیم سپاهان در دیدار مقابل نساجی یک کلین شیت دیگر به نام خود ثبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر در قائمشهر از سد نساجی مازندران عبور کند و با این 3 امتیاز موقتاً در صدر جدول رده بندی لیگ قرار گرفت و همچنان مدعی اصلی و جدلی قهرمانی محسوب می‌شود.

یکی از نکات بارز این دیدار، بسته ماندن دروازه سپاهان مقابل حریف قائمشهری بود که منجر به کسب سه امتیاز توسط این تیم شد.

با این نتیجه این چهارمین دیدار پیاپی است که سپاهان دروازه خود را بسته نگه می‌دارد و پیش از این مقابل نفت مسجد سلیلمان، سایپا و تراکتور هم موفق شده بود بدون دریافت گل زمین بازی را ترک کند.

این کلین شیت ها در 3 بازی اخیر مقابل سایپا و نساجی 2 امتیاز و در بازی با نفت یک امتیاز برای طلایی پوشان به همراه داشت و به نوعی این تیم را در کورس قهرمانی حفظ کرد.

نیازمند با عملکرد خوب خودش در دیدارهای اخیر باعث شده در برخی از بازی‌ها که مهاجمان سپاهان موفق به زدن گل‌های متعدد نمی‌شوند از حداقل برتری این تیم نهایت استفاده را برده و 3 امتیاز  را کسب کند.

گلر سپاهان در 8 دیدار اخیر خود تنها 2 گل دریافت کرده که مقابل ذوب آهن و آلومینیوم بوده و در هر دو بازی سپاهان پیروز شده و در کلین شیت هایش دیدارهای مهمی مثل تراکتور، استقلال و گل گهر هم بودند که ارزش کار او را مقابل این تیم‌های قدرتمند و هجومی دو چندان می‌کند.

سپاهان اصفهان پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر