کد خبر: 1066943 A

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: صحنه‌ای که مشکوک به پنالتی بود را به خوبی ندیدم، اما قطعا داور بهتر از من دیده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی شاگردانش مقابل پیکان تهران در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال گفت: امیدوارم و از خدا می‌خواهم این ویروس هرچه زودتر از کشورمان برود، چون روزانه 500 کشته می‌دهیم. در نیمه اول ریتم بازی ما خوب نبود. می‌دانستیم که پیکان عقب می‌نشیند و از توپ‌های مستقیم استفاده می‌کند. صحنه‌ای که مشکوک به پنالتی بود را به خوبی ندیدم، اما قطعا داور بهتر از من دیده است.

او ادامه داد: من فقط از داوری حمایت می‌کنم، حتی اگر اواخر مسابقه گل نمی‌زدیم. در مجموع شکل بازی با ماشین سازی را داشتیم و به بازی برگشتیم. از مدافعان‌مان به خاطر شکل دادن به بازی تشکر می‌کنم و از گلر تیم راضی هستم. وقتی دروازه بان جوان دارید باید تبعات هم بدهید. مانند کاری که در نفت کردیم و بیرانوند را بازی دادیم. الان یکی از لژیونرهای بزرگ شده است. در استقلال هم بابت حسینی تبعات دادیم و گلر خوبی شد. می‌توانستیم بازی را ببریم.

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص شرایط تیمش در این مسابقه گفت: مالک بازی بودیم و می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که همه بازیکنان آنها عقب می‌روند و بازی مستقیم می‌‌کنند. در مجموع کنترل بازی در اختیار ما بودیم. تشکر ویژه ای هم از هواداران‌مان می‌کنم. امروز جلوی در هتل نیامدند. البته چند نفر لایی کشیدند و آمدند و کار خطرناکی می‌کنند! به سلامتی خود فکر کنند. الان یکی از هواداران مان به نام چگینی کرونا گرفته و برای وی آرزوی سلامتی می‌کنم. ما زمین خوبی را در اختیار داریم و مسئولین شهر و همه حمایت خوبی می‌کنند.

منصوریان درباره وضعیت آلومینیوم تا هفته بیست و یکم اظهار داشت: تیم‌هایی که من داشتیم در آن هیچ بازیکنی حاشیه امنیت ندارد. نمی‌توانیم تیم‌مان را روی 11 نفر ببندیم این تیم به صورت طبیعی گلخانه ای بسته شده و قراردادها یک ساله است. ما باید به همه بازیکنان شانس بدهیم و همه را یک مدل تمرین دهیم. با پیش بینی که از پیکان داشتیم این ترکیب بهترین ترکیب بود و در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و بهتر جواب داد. در نیمه اول اگر بخواهیم منطقی صحبت کنیم پیکان بهتر از ما بود. امروز با 4، 5 تغییری که داشتیم از 15، 16 نفر در مجموع استفاده کردیم.

سرمربی آلومینیوم درباره امکان تک رقمی نشدن تیمش همینطور گفت: مبحث آلومینیوم و مانند آن، تک رقمی نیست. سه سال اول با هر مربی تثبیت در لیگ برتر است. پارس جم در سال اول پنجم شد و سال سوم به دسته یک بازگشت. این خطرناک‌ترین قسمت است. باید سقف رویاهایمان را منطقی جلو ببریم. اگر شرایط خیلی خوبی داشته باشیم که داریم، چه عیبی دارد که بالاتر برویم، اما تثبیت در لیگ برتر مهمترین قسمت کار است. ما باید با تمام وجود برای هوادار کار کنیم و جلو برویم. بازی بزن زیرش که برخی تیم‌ها انجام می‌دهند و بِکش بکش می‌کنند، خواسته من در فوتبال نیست. فوتبال باید از انتهای زمین با حوصله جریان پیدا کند و پرفشار جلو برویم.

علیرضا منصوریان پیکان تهران آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر