کد خبر: 1066668 A

90 دقیقه با متهم ردیف اول فوتبال اروپا

رئیس باشگاه رئال مادرید که پروژه برگزاری سوپرلیگ اروپا از سوی او با شکست مواجه شد، در گفتگویی رادیویی به تمامی سوالات پیرامون این تورنمنت پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، بر اساس بیانیه‌ای که 10 باشگاه اروپایی حاضر در مسابقات سوپرلیگ اروپا منتشر کردند، مشخص شد که به غیر از رئال مادرید و بارسلونا سایر باشگاه‌هایی که قرارداد رسمی برای حضور در این رقابت‌ها را امضا کرده بودند، از تصمیم‌شان منصرف شده‌اند.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید و رئیس سوپرلیگ اروپا که قرار بود شب گذشته در مصاحبه رادیویی کادناسر شرکت کند، به دلیل شرکت در جلسه با باشگاه‌های عضو سوپرلیگ غیبت داشت و او امشب به استودیو این برنامه رفت تا در گفتگویی 90 دقیقه‌ای به تمامی سوالات پیرامون اتفاقاتی که این هفته فوتبال پشت سر گذاشته پاسخ بدهد. صحبت‌های پرز در این برنامه را می‌خوانید:

 

"من کمی ناراحت و ناامید هستم. ما سه سال است که روی این پروژه سوپرلیگ کار می کنیم تا با اوضاع اقتصادی که ما از آن عبور می کنیم مبارزه کنیم. قالب فعلی لیگ قهرمانان منسوخ شده است و فقط از مرحله یک چهارم نهایی به بعد جذابیت دارد. در بین 12 تیم فصل گذشته 650 میلیون از دست دادیم. این فصل دو یا سه بار دیگر اینطور خواهد بود. این قالب به وضوح کار نمی کند."

"من هرگز چنین پرخاشگری را از طرف رئیس یوفا و برخی از رئیسان لیگ اسپانیا ندیده ام. به نظر می رسید که چیزی منظم باشد تهدیدها ، توهین ها ... به نظر می رسید که ما فوتبال را کشته ایم! فوتبال را باید نجات داد. به نظر می رسد هیچ اتفاقی نیفتاده و اتفاقات زیادی افتاده است. تیمی در بین شش تیم انگلیسی وجود داشت که علاقه زیادی به سوپرلیگ نداشت و باعث آلودگی دیگران شد. این تیمی است که هرگز متقاعد نشد. من ناامید شده ام. ما سه سال است که روی این پروژه کار می کنیم. مالکان منچستر شروع به کارزاری کردند که ما می خواهیم لیگ ها را پایان دهیم و هیچ پاداشی به آنها داده نمی شود!"

"مطمئناً پروژه سوپرلیگ بدون آلمان و فرانسه قابل اجرا بود. فکر می کنم یوفا نمایشی را ارائه داده که مرا متعجب کرده است. رئیس یوفا باید شخص مناسبی باشد و از آن صحبت کند. به نظر می رسید ما بمب اتم انداخته ایم! من فکر می‌کنم ما آن را به خوبی ارائه نکرده ایم‌، اما آنها به ما فرصتی نداده اند که آن را به خوبی توضیح دهیم. سوپرلیگ به حیات خود ادامه می دهد اما این پروژه" در حالت آماده باش "است. یوونتوس از آنجا نرفته و میلان هم از آن خارج نشده است."

12

"انگلیسی ها به دلیل جو سوپرلیگ را ترک کرده‌اند. یوفا نمایشی را به اجرا گذاشته که مرا متعجب کرده است. در حال صحبت در قالب ما خواستیم با رئیس یوفا صحبت کنیم ولی اینطور به نظر می رسید یک بمب اتمی انداخته ایم. چهار تیم از هر کشور می توانند وارد سوپرلیگ شوند"

تلافی جویی: "هرگز. اما روز گذشته من بسیار نگران بودم زیرا رئیس یوفا گفت که سرمایه گذاری ها باید تشویق و آزاد شوند ... بگذارید همه آن را تفسیر کنند ، اما خوب به نظر نمی رسد. فیرپلی مالی لازم است ، اما انعطاف پذیر نیست ، سخت گیرانه است ".

فرم را تغییر دهید: "ما آماده کرده بودیم که هرکدام به جای خود صحبت کنند. اما روز بعد با حمله ای وحشتناک ما را کشتند. مطمئناً ما در کاری اشتباه کرده ایم. آنها می دانستند که ما چه کاری انجام خواهیم داد و منتظر ما بودند ، کسانی که امتیازاتی دارند و نمی خواهند آنها را از دست بدهند.  ما برای فوتبال کار می کنیم. حکم قاضی وحشتناک است. "

رفتار دولت انگلیس: "با تمام عشق من، رئیس جمهور انگلیس در انتخابات است. کسانی که می خواستند صدمه بزنند این کار را کرده اند. اما وقتی واقعیت به وجود آمد ، بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد. این باشگاه ها بیش از 2،000 میلیون ضرر می کنند و آنها ضرر نخواهند کرد. آنها آن را دارند. انگلیسی ها آن را دارند اما در جاهای دیگر ندارند. افراد زیادی با من تماس گرفته و به من تبریک گفته اند. "

نقل و انتقالات کهکشانی: "این بدون سوپرلیگ وجود نخواهد داشت. نه برای مادرید و نه برای هیچ کس. ما این فصل را به بهترین شکل می بندیم. خریدها از فصل آینده انجام می شود. به طور کلی ، اگر پول نباشد غیرممکن است ... اگر یک باشگاه متواضع بازیکن را به فروش نرساند ، اوضاع خیلی بدی خواهد داشت زیرا حقوق پخش تلویزیون پایین می آید. ما باید یک راه حل برای صحبت در مورد آن و همبستگی پیدا کنیم ، که گفتیم. اجازه ندهید که حتی بگوییم همبستگی چیست. ما 400 میلیون می دهیم ، پس 600 ... این حساب می شود. ما این پول را با مهمترین موسسه مالی کار کردیم ، زیرا آنها به این پروژه اعتقاد دارند. اگر کسی فکر می کند که سوپرلیگ بسیار اشتباه است ، ما می خواهیم به کار خود ادامه دهیم. "

13

خاویر تباس: "من نمی خواهم در مورد آن موضوع صحبت کنم. بگذارید با قاضی که ماشین را ساخته است صحبت کند و به او بگوید. من آمده ام که بسازم.  من اقتدار خاصی دارم زیرا از این طریق زندگی نمی کنم و یک اعتبار خاص برای تاریخ من در مادرید. من و همه ، تنها مروج نبوده ام. اما مادرید بیشترین صدا را دارد و به همین دلیل آنها شما را پیشنهاد می دهند.  من نمی خواهم کاری کنم که به فوتبال آسیب برساند. آنها کسانی خواهند بود که درک نمی کنند زندگی تغییر کرده است. جوانان می آیند و آنها را درک نمی کنند. "

کلمات تباس: "من درباره این موارد توضیحی نمی دهم. هیچ نظری ندارم."

جلسه لالیگا: "مادرید به جاهایی که دعوت نشده اند نمی رود. آقای تباس یکی از کسانی است که باید در چگونگی صنعت تجدید نظر کند."

امباپه: "من با الخلیفی تماس نگرفته ام ... من 20 سال است که اینجا هستم و دوست همه هستم. آنها می‌دانند که من برای فوتبال چه کاری انجام داده ام و فکر می کنم از اعتبار بالایی برخوردار هستم ، بدون اینکه بخواهم به ظاهر کج خلق ظاهر شوم."

پیام به دنیای فوتبال: من می خواهم شفافیت وجود داشته باشد. در بسکتبال در ایالات متحده ، حقوق بازیکنان و مدیران منتشر می شود ، عمومی است. این باید در فوتبال انجام شود. من ندیده ام که فیفا و یوفا حقوق کمتری داشته باشند و هیچ انتقادی وجود ندارد. حقوق من عمومی است ، همه ما فداکاری کرده ایم. فوتبال نیاز به فداکاری دارد اما اگر مدام فکر کنیم اتفاقی نیفتاده است، بالاخره روزی گریه خواهیم کرد."

تمدید راموس: "ما این فصل را می بندیم. ما باید از بازیکنان بیشتر تلاش کنیم. سپس چشم انداز کووید را خواهیم دید ، زیرا اگر بیننده ای نداشته باشیم 80 یا 90 میلیون از دست می دهیم. در یک باشگاه کوچک ، حقوق تلویزیون 90٪ هستند ، ما 25٪ ".

1619033113_871673_1619044238_noticia_normal

او دوست دارد راموس ادامه دهد: "چطور من او را دوست ندارم وقتی او را مثل پسرم دوست دارم؟"

نوسازی راموس: "این به وضعیت مادرید بستگی دارد ، امسال با 300 میلیون کسری وارد رقابت‌ها شدیم. شما باید یک بازیکن بفروشید، کارهایی انجام دهید ... من تاکنون آنچه را که توانسته ام انجام داده ام و اشتباه انجام نداده ام. برخی می گویند که من از فوتبال چیزی نمی دانم. من می دانم پیدا کردن باشگاهی در سال 2000 که مدت‌هاست در آن هزینه ای پرداخت نمی کنند چگونه است. من هرچه در توان داشتم را اجرا کردم و جهان را با کهکشانی ها و از دست دادن 30 یا 40 میلیون به پیروزی در آنها تغییر دادم ".

از شرکا در مورد سوپرلیگ بپرسید: "آیا شما همچنین باید از آنها بپرسید که می خواهند چه کسی را امضا کنند؟"

امباپه و هالند: "زندگی همان چیزی است که هست. من می دانم چه کاری باید انجام دهم. مادرید به شرکای خود تعلق دارد ، کسی را ندارد که بتواند پول را در آن قرار دهد. من باید یک مدیر خوب باشم. سپس ویروس پایان می یابد و من اطمینان دارم که زندگی به حالت عادی برمی گردد. "

چه تعداد باقی مانده و چه تعداد مجازات را پرداخت کرده اند: "هیچ کسی هنوز پرداخت نکرده است. تقریباً همه هنوز در آنجا هستند. در حال حاضر همه 12 نفر هستند ، آنها ترک نکرده اند. اگر مجبور به پرداخت باشند؟ البته ... شفافیت برای بقیه ، من مجبور نیستم برای مردی که اینجا نیست قرارداد ببندم. من برای خودم ، یعنی مادرید را می دهم. "

اطلاعیه بدون ارائه ، بدون جزئیات ، بدون گزارش ...: "باشگاهی وجود داشت که ما متوجه شدیم علاقه چندانی ندارد ، اما این باشگاه را امضا کرده و کار کرده است. ما پس از مدت ها کار توافقنامه لازم الاجرا را امضا کرده ایم."

سخنان چفرین: "من می خواهم یک رئیس تحصیل کرده داشته باشم ، که توهین نکند ، مانند روزهای دیگر صحبت نکند. ما در یک اروپای دموکراتیک هستیم ، که دیگر به طول نمی انجامد. این روش صحبت کردن ، توهین به رئیس یک باشگاه صد ساله ... آنها باید یک مثال باشند".

چه کسی هواداران چلسی را بسیج کرده است: "کسی که آنها را به حرکت درآورده است ، مانند کسی که پیراهن کادیز را اینجا قرار داده است. همان چیز. اکنون این طبیعی نیست ، ما باید یک مثال بزنیم. دنیای فوتبال دنیای ارزش هاست".

تمدید قرارداد در تابستان : "اگر ما بهترین بازیکنان دنیا را داشته باشیم ... شما چه کار می کنید؟ چه چیزی را تمدید می کنید؟ شما اهل اتلتی هستید (او با خنده به روزنامه نگار می گوید). به عنوان مثال ... دفاع. .. کارواخال ، واران ، راموس ، مارسلو خیلی جوان به این باشگاه آمدند ... ما دفاع خوبی داریم و مدتهاست که به طول انجامیده است اما هنوز هم خیلی خوب است. به طور متوسط ​​سه مورد باشکوه. و ما در مقابل بازیکنان جوان داریم. انقلاب؟ نه، چنین چیزی ممکن نیست.

خبرنگار: اعتقاد دارم که زیدان تمدید نمی‌کند: "مطمئنا چنین چیزی نیست."

11

مهاجم در کنار امباپه: "ما جوانان و بسیاری دیگر در خارج از کشور داریم که باید برگردند. این سیاست امضای کودکان(بازیکنان جوان) به خوبی کار می کند."

تمدید قرارداد واران: "من همه کسانی را که در مادرید هستند می بینم. اگر کسی نمی خواهد باشد ، پس آنها می روند. اما در این لحظه، همه آنها می‌خواهند بمانند."

آینده زیدان: "شما در کنفرانس های مطبوعاتی بسیار سنگین هستید. او صبر کافی دارد. او در این باره تصمیم می گیرد یا ما در مورد آن تصمیم خواهیم گرفت. من نمی‌توانم رئال را فصل بعد بدون زیدان تصور کنم."

کلوپ و دی استفانو: "والدبباس و کیف ... همان: 3-1".

خریدهای بزرگ به پایان رسیده است. به طور مثال امباپه: "ما نمی دانیم. اما سوپرلیگ آمد تا آسیب اقتصادی این فصل را کاهش دهد.  اگر امباپه امسال نیاید ، هیچ کس قصد ندارد به خودش شلیک کند!

راموس: "من او را دوست دارم مثل اینکه او پسر من باشد ، من همه آنچه را که در توان داشتم برای او انجام داده ام. اما او مرا تشویق نمی کند که بیشتر به سرخیو راموس بپردازم. اوضاع همان چیزی است که هست ، او هم این را می داند. بگذارید فصل را ببندیم ".

خروج بارسا از پروژه توسط بارسلونا: "من اعضای بارسا را می شناسم. اگر از آنها بپرسید آیا ترجیح می دهند بازی لیگ قهرمانان باشد یا سوپرلیگ ... 99٪ پاسخ مثبت می دهند ، بازی سوپرلیگ."

تضمین پاری سن ژرمن و بایرن: "ما 12 نفر یک قرارداد مشابه را امضا کرده ایم ، بدون ویرگول بیشتر یا ویرگول کمتر. اگر از من س سوال کنید آیا دوست دارم PSG یا بایرن آنجا باشند ، من می گویم بله اما نه با این قراردادها."

احتمال بازی نکردن رئال مقابل چلسی: "چه کسی می گوید بازی برگزار نمی شود؟ چفرین چه چیزی می‌گوید که به هر حال بازی نمی شود؟ به چه دلیلی؟"

حقوق کمتر بازیکنان آیا این بر آینده راموس تأثیر می گذارد؟: "وقتی این فصل بسته می شود ، باید فصل بعدی را ببینم ، زیرا اگر کووید ادامه یابد، وضعیت بدتر است.

سوپرلیگ: "ما می خواهیم با همه کار کنیم و گفتگو کنیم ، کاری که مادرید همیشه انجام داده است. ما به بهترین چیز برای فوتبال باز هستیم. آنچه نمی توانیم انجام دهیم رضایت دادن به همه تیم‌ها است."

مجازات برای بازی نکردن در برابر چلسی: "اگر ما هیچ اشتباهی نکرده ایم. قاضی وجود داشته است، ما خواستار اقدامات احتیاطی شدیم و طبق قانون جامعه او به ما گفته است که ما حق داریم و آنها مانع ما نمی شوند آنها به یوفا، فیفا، به لیگ‌ها می‌گویند ... و این اجباری است ".

بارسلونا چلسی رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا آرسنال منچسترسیتی لیورپول تاتنهام منچستریونایتد میلان اتلتیکو مادرید یوونتوس سوپرلیگ اروپا فلورنتینو پرز اینترمیلان مصاحبه پرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر