کد خبر: 1066433 A

پاسخ داور بین المللی به جنجال‌های لیگ دسته دوم؛

داور سرشناس کشورمان نسبت به شایعاتی که در مورد حضورش در باشگاه شهرداری همدان مطرح شده واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، لیگ فوتبال دسته دوم در هفته های اخیر شاهد چند مورد جنجالی و خبرساز بوده که یکی از آنها به حضور پیام حیدری، داور سرشناس فوتبال در رأس مدیریت باشگاه و تاثیراتی که حضورش در این باشگاه روی داوری‌ها گذاشته بوده است که عوامل چند تیم نسبت به این موضوع معترض شده و علناً در موردش صحبت کردند و نسبت به اشتباهات عجیب و غریب داوری علیهشان در دیدار مقابل شهرداری همدان واکنش منفی نشان دادند.

پیام حیدری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در حالیکه تمایل نداشت در مورد این موضوع صحبت کند در توضیحاتی کوتاه عنوان کرد: مسائل و حرف و حدیث همیشه وجود دارد و قرار نیست نسبت به هر چیزی واکنش نشان دهیم. حقیقت ماجرا این است که من در باشگاه شهرداری همدان و مسائل مرتبط با آن نقشی ندارم و سمت من در باشگاه در حوزه ورزش همگانی است و اگر در این خصوص مساله ای وجود دارد پاسخگو هستم.

وی افزود: مدیرعامل باشگاه آقای وجدی هویدا هستند و بهتر است این مسائل را از ایشان سوال کنید و اگر مسائلی در خصوص داوری و این موارد وجود دارد و اتهامی به باشگاه زده شده ایشان باید پاسخگو باشد و من در مجموعه و باشگاه و تیم فوتبال مسئولیتی ندارم و کاره‌ای نیستم که بخواهم صحبت کنم.

فدراسیون فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال پیام حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر