کد خبر: 1066259 A

مدافع سرخ‌پوشان از علت علاقه خود به زدن پنالتی در بازی با گوا گفت.

به گزارش ایلنا، شب گذشته تیم های پرسپولیس و گوای هند به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود سرخ پوشان ایران به پایان رسید. زمانی که سرخ ها صاحب ضربه پنالتی شدند، محمدحسین کنعانی زادگان اصرار داشت ضربه را خودش بزند ولی این موضوع با مخالفت یحیی گل محمدی همراه شد.

پنالتی اول پرسپولیس را مهدی ترابی تبدیل به گل کرد اما دقایقی بعد سرخ ها دوباره صاحب ضربه پنالتی شدند. این بار مدافع پرسپولیس پشت ضربه قرار گرفته و پنالتی را از دست داد. کنعانی زادگان ضربه خود را به وسط دروازه زد و دروازه بان گوا با وجود اینکه مسیر توپ را اشتباه تشخیص داده بود، چون ضربه به وسط بود، با پای خود توپ را مهار کرد.

از همان لحظه که کنعانی زادگان پنالتی را از دست داد، برخی هواداران شروع به انتقاد از او کردند و بعد از بازی هم برد پرسپولیس تا حدودی زیر سایه از دست رفتن این پنالتی، نحوه پنالتی زدن کنعانی زادگان و از همه مهمتر اصرار او برای زدن ضربه قرار گرفت.

چند ساعت بعد از پایان بازی کنعانی زادگان در فضای مجازی یک پست گذاشت و مدعی شد به خاطر علی انصاریان دوست داشته پنالتی بزند چون انصاریان به او گفته نترس و پنالتی بزن و ادعا کرد این سبک پنالتی زدن را علی انصاریان دوست داشته است.

221BC410-A436-48E3-82AA-30EE06AE3545

پرسپولیس علی انصاریان پرسپولیس تهران کنعانی زادگان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس و گوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر