کد خبر: 1066188 A

سرمربی گوا پس از شکست مقابل پرسپولیس از تیم گل محمدی تمجید کرد.

به گزارش ایلنا، خوان قراندو سرمربی گوا پس از شکست مقابل پرسپولیس در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس تیم باتجربه‌ای است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. از نمایش تیمم راضی نیستم. ما اشتباهات زیادی را به ثبت رساندیم و توپ‌های زیادی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: می‌دانم بازیکنانم بسیار خسته بودند و ما نیز 2 و 3 بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. همین باعث شد تا کار مقابل پرسپولیس سخت شود و ما نتوانیم با 100 درصد توانمان بازی کنیم.

خوان فراندو عنوان کرد: مهمترین چیز برای ما این است که طی 2 روز آینده به خوبی ریکاوری کنیم. جمعه باید دوباره مقابل پرسپولیس به میدان برویم. امیدوارم در جزئیات تیم ما بهبود پیدا کند. مهم این است که بازیکنان ما سعی کنند که بهترین نمایش خود را در میدان به اجرا گذارند. پرسپولیس هم حریف بسیار سختی است و آدم باید فقط از آنها تعریف کرد.

سرمربی گوا گفت: ما در بازی بعدی کمی تغییر در ترکیب خواهیم داد. برخی بازیکنان خسته هستند و برخی نیز کارت زرد دارند و حواسشان باید باشد که محروم نشوند. مهم این است که ما بتوانیم روی جزئیات بازی متمرکز شویم.

وی افزود: خیلی استرس داشتیم زیرا مقابل یکی از بهترین‌های آسیا بازی می‌کردیم. اکنون زمان داریم که کمی آرامش پیدا کنیم و با پیدا کردن نقشه‌ای جدید بتوانیم خود را آماده کنیم. مهمترین چیز این است که در رختکن بتوانیم فضای ذهنی خوبی ایجاد کنیم

 

لیگ قهرمانان آسیا گواهند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر