کد خبر: 1066118 A

شاگردان خطیبی با وجود اینکه از 3 بازی ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا تنها 3 امتیاز گرفتند ولی شانس خوبی برای صعود از گروه دارند.

 به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال تراکتور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی امشب مقابل نیروی هوایی عراق به سه تساوی از سه بازی دور رفت دست یافت و با کسب 3 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

اگرچه تراکتوری‌ها با کسب سه امتیاز از بازی امشب می‌توانستند کار خود را برای دور برگشت رقابت‌ها آسان کنند ولی با وجود اینکه نتایجشان چندان قابل قبول به نظر نمی‌رسد ولی تقسیم امتازات در گروه به گونه‌ای بوده که در حال حاضر در جایگاه دوم جدول قرار دارند و شانس قابل توجهی برای صعود برایشان وجود دارد.

تراکتور در صورتی که در بازی بعدی خود که بازهم مقابل نیروی هوایی برگزار می‌شود به برتری برسد و شارجه هم بتواند پاختاکور را شکست دهد به نوعی حساب این دو تیم از دو تیم پایین جدول برای صعود جدا خواهد شد و تا حد زیادی کارشان برای صعود راحت خواهد شد.

تراکتوری ها برای مسجل شدن صعود از این گروه حتی با تکرار نتایج دو رفت و کسب 6 تساوی هم شانس صعود دارند مشروط بر اینکه شارجه دو تیم دیگر گروه را شکست دهد و دیدار نیروی هوایی مقابل پاختاکور برنده نداشته باشد.

بازی آینده تراکتور مقابل نیروی هوایی تا حد زیادی شرایط صعود را تعیین خواهد کرد و اگر تراکتور باز هم موفق به پیروزی نشود ممکن است با توجه به نتیجه بازی دیگر گروه میان شارجه و پاختاکور کارش در دو بازی انتهایی سخت شود.

Captu2re

لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر