کد خبر: 1066097 A

در شرایطی که تب شکل گیری سوپرلیگ اروپا داغ شده است، شاهد شوخی‌های جذابی در این رابطه هستیم که شاید عجیب‌ترین آنها از سوی یک باشگاه ایرانی شکل گرفته است؛ درخواست برای برگزاری سوپرلیگ ایرانی!

به گزارش خبرنگار ایلنا، چالش ساعات اخیر فوتبال اروپا و البته جهان مربوط به درخواست 12 باشگاه اروپایی برای برگزاری لیگی جدا در قالب سوپرلیگ اروپا بوده است. اتفاقی که دنیای فوتبال را وارد شوک بزرگی کرده است و هر لحظه اخبار جدیدی از آن به گوش می‌رسد.

 

این موضوع که با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی همراه شده، واکنش یکی از باشگاه‌های لیگ دویی ایران را هم در پی داشته و باشگاه ویستاتوربین که اکنون در لیگ دسته دوم ایران حاضر است در پستی با اشاره به این اتفاق و شاید به شوخی خواهان این شده تا سوپرلیگ فوتبال ایران نیز برگزار شود و خود را در کنار تیم‌هایی همچون پرسپولیس، استقلال، گل گهر سیرجان، سپاهان، فولاد خوزستان، ذوب آهن و... مدعی حضور در آن دانسته است.

 

آنها در این پست اینطور نوشته‌اند:

چرا سوپرلیگ ایران رو نداشته باشیم؟

تیم‌های خوب و باشخصیت رو جمع کنیم و یه لیگ جذاب داشته باشیم تا اینطوری سطح فوتبال ایران هم بیاد بالا 

پیشنهاد ما:

 ویستاتوربین، پرسپولیس، استقلال، سپاهان، فولاد، مس کرمان و مس رفسنجان، گل‌گهر، آلومینیوم، ذوب آهن، خیبر و ... 

ویستاتوربین سوپرلیگ اروپا

 

طی سالیان اخیر موضوع مربوط به پرداخت حق پخش فوتبال ایران باعث چالش بین باشگاه‌ها و سازمان لیگ و صدا و سیما شده است و شاید چندان عجیب نباشد که در چنین فضایی باشگاهی خواهان این باشد که در ایران نیز با انجام سوپرلیگ با حضور تیم‌های پرهوادار به دنبال بهره‌برداری مناسب از این صنعت باشد.

ویستاتوربین اکنون در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حاضر است و هدایت آن برعهده اکبر میثاقیان قرار دارد.

 

استقلال پرسپولیس ذوب آهن فولاد خوزستان تراکتور سپاهان لیگ برتر ایران سوپرلیگ اروپا ویستاتوربین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر