کد خبر: 1065210 A

برنامه مسابقات هفته های هفدهم ، هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و ۲ بازی معوقه از هفته های چهاردهم و پانزدهم گروه اول مسابقات اعلام شد.

به گزارش ایلنا، برنامه مسابقات سه هفته لیگ دسته دوم فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹  به شرح زیر است:

 برنامه مسابقات گروه یک :
معوقه از هفته چهاردهم:
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپیدرود رشت - مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته هفدهم
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

نفت و گاز گچساران - ویستا توربین تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت
ایرانجوان بوشهر - سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی

یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
اسپاد تهران - شهرداری همدان  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
شهرداری بندرعباس - علم و ادب تبریز  – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
محتشم  تبریز - اتحاد کامیاران – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز
مس نوین کرمان - امید گناوه – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
ملی حفاری اهواز - فولادنوین اهواز– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

معوقه از هفته پانزدهم
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نفت و گاز گچساران - سپیدرود رشت - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
هفته هجدهم
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

شهرداری بندرعباس - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۸:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید گناوه - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه بهشتی بوشهر
ویستا توربین تهران- اسپاد تهران- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
فولادنوین اهواز-  اتحاد کامیاران - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری همدان - ایرانجوان بوشهر - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
سپیدرود رشت - محتشم تبریز- ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
علم و ادب تبریز - مس نوین کرمان  - ساعت ۲۰ – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز
هفته نوزدهم 
یکشنبه دوم خرداد ۱۴۰۰

مس نوین کرمان - شهرداری بندرعباس  - ساعت ۱۹ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نفت و گاز گچساران - علم و ادب تبریز- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
ایرانجوان بوشهر - ویستا توربین تهران  - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
اسپاد تهران - امید گناوه - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد تهران
اتحاد کامیاران - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
فولادنوین اهواز - سپیدرود رشت - ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
محتشم تبریز - شهرداری همدان - ساعت ۲۰– ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز
هفته بیستم 
جمعه هفتم خرداد ۱۴۰۰

شهرداری بندرعباس - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۸:۵۰– ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امید گناوه - ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۹:۲۰– ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
ویستاتوربین تهران – محتشم تبریز- ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه غدیر تهران
ملی حفاری اهواز- مس نوین کرمان  - ساعت ۱۹:۴۰– ورزشگاه تختی اهواز
سپیدرود رشت - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۹:۴۵– ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری همدان-  فولادنوین اهواز  - ساعت ۱۹:۵۰– ورزشگاه حاجی بابایی همدان
علم و ادب تبریز - اسپاد تهران - ساعت ۲۰– ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز
------------------------------------------------------
برنامه گروه۲:
هفته هفدهم
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

مس شهربابک - شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰– ورزشگاه شهدا مس شهربابک
اترک بجنورد - شهرداری بم  – ساعت ۲۰– ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهدا بابلسر-  شهید قندی یزد – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
 نیروی زمینی تهران سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
شمس آذر قزوین - عقاب تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
نفت امیدیه - شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
پاس همدان - میلاد مهر تهران  – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

هفته هجدهم
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت

شهرداری بم - شمس آذرقزوین  - ساعت ۲۰ – ورزشگاه فجر بم
شهیدقندی یزد - مس شهربابک  - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد
شاهین بندرعامری - پاس همدان   - ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
میلاد مهر تهران - نیروی زمینی تهران - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهدا بابلسر - نفت امیدیه  - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری ماهشهر - عقاب تهران  - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
سردار بوکان - اترک بجنورد - ساعت ۲۱ – ورزشگاه باکری ارومیه
هفته نوزدهم
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

اترک بجنورد - میلاد مهر تهران - ساعت ۱۹ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
مس شهربابک - شهدا بابلسر- ساعت ۱۹ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک
شمس آذر قزوین - سردار بوکان - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
نیروی زمینی تهران - شاهین بندرعامری - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان - شهیدقندی یزد- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
عقاب تهران - نفت امیدیه  - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری ماهشهر - شهرداری بم  - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

هفته بیستم 
شنبه اول خرداد ۱۴۰۰

شهرداری بم - عقاب تهران - ساعت ۱۹– ورزشگاه فجر بم
شهیدقندی یزد - نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۹:۲۰– ورزشگاه شهید نصیری  یزد
شهدا بابلسر - پاس همدان - ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه هفتم تیر بابل
میلاد مهر تهران - شمس آذر قزوین - ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهرداری اسلامشهر
شاهین بندرعامری - اترک بجنورد - ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
نفت امیدیه - مس شهربابک - ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
سردار بوکان - شهرداری ماهشهر - ساعت ۲۰– ورزشگاه شهید باکری ارومیه

لیگ دسته دوم فوتبال سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر