کد خبر: 1064862 A

مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال چوکا انتخاب شد و از دیدار برابر گل ریحان البرز شرایط فنی تیم را زیر نظر خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، پس از شکست مقابل استقلال خوزستان در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر علی لطیفی سرمربیگری سبزپوشان تالشی استعفا داد و مدیران باشگاه مذکرات خود را برای انتخاب جایگزین این مربی انتخاب کردند و درنهایت مهدی پاشازاده بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال که سابقه حضور در فوتبال آلمان و اتریش را نیز دارد، برای هدایت چوکا تا پایان فصل برگزیده شد.

مهدی پاشازاده که کارنامه بلندی در هدایت تیم های مختلف فوتبال ایران دارد، به زودی شرایط فنی چوکا را زیر نظر خواهد گرفت و در صورتی که کارت او صادر شود در دیدار برابر گل ریحان روی نیمکت خواهد نشست. 

مهدی پاشازاده در اولین اقدام محمد نیک سیرت را به عنوان یکی از دستیاران خود برگزید و این مهاجم سابق استقلال نیز پس از مذاکره با علی عزتی و محمود عربی مدیرعامل و قائم مقام باشگاه چوکای تالشان قرارداد خود را به امضا رساند.

مهدی پاشازاده در آخرین تمرین تیم فوتبال چوکا پیش از جدال با گل ریحان البرز حضور خواهد داشت و جلسه معارفه او تا ساعتی دیگر در کرج برگزار خواهد شد.

آلمان استقلال رقابت های لیگ برتر فوتبال فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر