کد خبر: 1064447 A

کاپیتان تیم بارسلونا گفت: تیم در حال تغییر نسل بوده و در مسیر درستی حرکت می‌کنیم اخیرا در لالیگا قوی شدیم و اختلاف را کمتر کردیم.

به گزارش ایلنا، تیم بارسلونا بامداد امروز در مرحله فینال کوپا دل ری اسپانیا برابر تیم اتلتیک بیلبائو قرار گرفت و با نتیجه پرگل 4 بر صفر به پیروزی رسید.

در کنار آنتوان گریزمان و فرنکی دیونگ، لیونل مسی با دو گل در این بازی ستاره میدان بود و در ورزشگاه لاکارتوخا اولین جام این فصل را بالای سر برد.

مسی پس از پایان بازی اظهار داشت: "خیلی حس خاصی است که کاپیتان بارسلونا باشید. این تیم لایق فرصت است. البته این اتفاق خیلی بدی است که نمی‌توانیم جام را با هواداران و خانواده‌مان جشن بگیریم.

او اضافه کرد: جام مهمی را به دست آوردیم چون تیم در حال تغییر نسل بوده و در مسیر درستی حرکت می‌کنیم اخیرا در لالیگا قوی شدیم و اختلاف را کمتر کردیم ولی الکلاسیکو یک اتفاق بد بود.

کاپیتان بارسلونا با اشاره به رقابت برای قهرمانی در لالیگا گفت: تا آخر برای لالیگا می‌جنگیم. امیدوارم هواداران در خانه خوشحال باشند. ما تیم قوی هستیم و تا آخر می‌جنگیم. الکلاسیکو را باختیم ولی بازی‌های زیادی باقی مانده و ما هم به مبارزه ادامه می‌دهیم."

بارسلونا لیونل مسی کوپا دل ری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر