کد خبر: 1064260 A

اگر مغرور شویم، شکست می‌خوریم

سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی با الشرطه حضور پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الشرطه عراق اظهار داشت: همانطور که قبلا گفتم تمام 6 بازی که در این تورنمنت انجام می‌‌دهیم سخت خواهد بود. خیلی خوشحالم که توانستیم در بازی قبلی با یک نتیجه خوب به پیروزی برسیم. تمام بازی‎‌های این گروه سخت است اما اعتقاد شخصی من این است که بازی فردا سخت ترین و مهم ترین بازی ما در این تورنمنت است.

مجیدی در پاسخ به این سوال که نتیجه بازی مقابل الاهلی به آنها روحیه می‌دهد یا یک شمشیر دولبه است، گفتک با بازیکنان‌مان بعد از بازی صحبت کردیم، به آنها گفتیم که می‌توانند فقط شب همان بازی خوشحال باشند. فردای آن روز، بازی الاهلی را فراموش کردیم و دوباره می‌گویم، فردا سخت‌ترین و مهم ترین بازی ما در این تورنمنت است. به بازیکنان گفتم اگر تمرکز لازم را نداشته باشیم این بازی را از دست می‌دهیم.

بازی استقلال و الشرطه همیشه سخت است، بازی الشرطه را دنبال کرده‌اید؟ مجیدی در پاسخ به این سوال گفت: بعد از بازی با الاهلی من و همکارانم سه چهار بازی لیگ عراق و همچنین بازی با الدحیل و الشرطه را نگاه کردیم. تیم بسیار فیزیکی هستند و دوباره تاکید می‌کنم فردا بازی بسیار سختی داریم.

فرهاد مجیدی لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر