کد خبر: 1064026 A

سرمربی تیم تاتنهام به اظهارات بازیکن سابقش واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، تیم منچستریونایتد در هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس مقابل تاتنهام قرار گرفت و با نتیجه سه بر یک پیروز شد. پس از این بازی اوله گونار سولسشیر و ژوزه مورینیو با یکدیگر در کنفرانس خبری چالش داشتند و مصاحبه اخیر پوگبا هم نشان داد که دلیل عدم موفقیت مورینیو در جمع شیاطین سرخ بیشتر به رابطه او با بازیکنان مرتبط بود.

پوگبا در گفتگو با اسکای اسپورت درخصوص تفاوت میان سولسشیر و مورینیو گفته بود: «شاید اوله بازیکنی را برای یک بازی انتخاب نکند اما اینطور نیست که بازیکن را به طور کامل کنار بگذارد، طوری که انگار آن بازیکن وجود ندارد! این تفاوت میان سولشایر و مورینیو است. زمانی رابطه خوبی با مورینیو داشتم و این را همه دیدند. با این حال، شما نمی دانید که روز بعد چه رابطه‌ای با مورینیو خواهید داشت و این وضعیت عجیبی بود که تحت نظر او داشتم و نمی توانم علت آن را توضیح بدهم زیرا حتی خودم هم نمی دانم! بنابراین بله، شاید روش های اوله تاثیرگذار تر باشد زیرا او کمی به بازیکنان خود نزدیک تر است. هر سرمربی شیوه خاص خود را برای هدایت تیم و برخورد با بازیکنان دارد و شما باید با روش های آن سرمربی سازگار شوید. گاهی اوقات شیوه یک سرمربی مناسب شما نیست و گاهی اوقات نیز دقیقا مناسب شما است.»

مورینیو در پاسخ به اظهارات پوگبا اینطور واکنش نشان داده است:«به موضوعات زیادی اهمیت نمی‌دهم و این هم یکی از آنهاست. این چیزها کوچک‌ترین اهمیتی برای من ندارد. هیچ علاقه‌ای به این بحث ندارم. نمی‌توانم خود را درگیر صحبت‌های پوگبا کنم تا ببینم او چه چیزهایی می‌گوید و چه چیزهایی نمی‌گوید.»

لیگ برتر انگلیس ژوزه مورینیو منچستریونایتد پل پوگبا اوله گونار سولسشیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر