کد خبر: 1063682 A

کاپیتان تیم تراکتور در مورد تقابل با الشارجه در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، اشکان دژاگه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شارجه امارات در روز دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اول از همه، به خانواده آقای دست‌نشان تسلیت می‌گویم. درگذشت ایشان خبر ناراحت‌کننده‌ای برای فوتبال ایران بود. فردا هم بازی سختی خواهیم داشت و چون بازی‌ها پشت سر هم و پر فشار است، همه بازی‌ها سخت خواهند بود.

وی افزود: تمرینات خوبی انجام داده‌ایم. مقابل پاختاکور هم بازی خوبی انجام و کیفیت تیم‌مان را نشان دادیم. همین طور باید ادامه دهیم و تمرکز داشته باشیم. در این بازی‌ها که پشت سر هم است، هر تیمی که کمتر اشتباه کند، تمرکزی بالا داشته باشد و ریکاوری خوبی کند، عملکرد بهتری خواهد داشت. مطمئنم در بازی با شارجه هم می‌توانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه به‌عنوان بازیکنی باتجربه چگونه به بازیکنان جوان تیمش کمک کرده است، خاطرنشان کرد: با تجربه خودم سعی می‌کنم به بازیکنان جوان کمک کنم. نه فقط در بازی، بلکه در تمرینات هم سعی می‌کنم به بازیکنان جوان کمک کنم. به خصوص در بازی با پاختاکور که همه می‌دانند فشار روی ما بود. در این بازی‌ها باید باهوش بازی کنید و تمرکزتان را از دست ندهید. در بازی‌های این چنینی به تجربه نیاز دارید و من سعی کردم در زمین به بچه‌ها کمک کنم.

دژاگه ادامه داد: حتی اگر 2 بر صفر جلو باشید، در این بازی‌ها ممکن است اتفاقات عجیب رقم بخورد. تیم ما تا اینجا خیلی خوب کار کرده و کل تیم از مربیان گرفته تا تدارکات و بازیکنان خوب عمل کردند. تنها بازیکن باتجربه تیم هم من نیستم و همه سعی کردیم به بازیکنان جوان کمک کنیم.

لیگ برتر فوتبال تراکتور اشکان دژاگه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر