کد خبر: 1063595 A

هافبک تیم پرسپولیس در مورد حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل الریان در دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان، در خصوص بازی اول سرخپوشان مقابل الوحده اظهار داشت: خیلی دوست داشتیم که قدم اول را خیلی محکم برداریم و خداراشکر که توانستیم این کار را انجام دهیم و 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم. برای اینکه به عنوان تیم اول صعود کنیم به پیروزی مقابل الوحده نیاز داشتیم، آمادگی لازم را هم برای پیروزی مقابل الریان داریم.

وی ادامه داد: مقابل الوحده می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، ولی شرایط آب و هوایی کار را برای ما سخت کرده بود و تیم‌ها نمی توانند پتانسیل واقعی شان را نشان دهند، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم تا ادامه بازی برای ما راحت تر شود. امیدوارم در بازی‌های آینده گل‌های بیشتری بزنیم و شرایط را برای خودمان راحت کنیم که در دقایق آخر بازی با انرژی بیشتری بازی را دنبال کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس افزود: شرایط آب و هوا و ساعت بازی‌ها برای همه تیم ها یکسان است، الریان تیم خیلی خوبی است و باید انرژی خیلی خیلی بیشتری برای این بازی بگذاریم و امیدواریم که 3 امتیاز این بازی را هم کسب کنیم و شرایط را برای صعود خیلی راحت تر کنیم.

نوراللهی خاطرنشان کرد: بیشتر از هر چیزی پیروزی مهم است، اگر گل‌های بیشتری بزنیم شرایط مان برای ادامه بازی راحت‌تر می‌شود. مهم پیروزی تیم است،  اگر گل‌های بیشتری هم بزنیم انگیزه‌مان را برای بازی‌های بعد بیشتر می‌کند. خیلی دوست داریم که بازی‌ها را با گل‌های بیشتر ببریم ولی مهم 3 امتیاز بازی است تا بتوانیم شرایط بهتری برای صعود به عنوان تیم اول داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که پس از 2 نایب قهرمانی در آسیا در سال‌های 2018 و 2020، امسال می‌توانند قهرمان شوند؟ گفت: خیلی زود است که از قهرمانی و فینال آسیا صحبت کنیم، باید ابتدا از گروه مان صعود کنیم. در 2 سالی که به فینال رسیدیم شرایط سختی داشتیم و مشکلات زیادی را پیش رو داشتیم. با هماهنگی و همدلی توانستیم 2 سال به فینال آسیا برسیم ولی متاسفانه نتوانستیم قهرمان شویم. امسال هم هدف بزرگمان این است که قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم. امیدواریم که ابتدا از گروه مان صعود کنیم و شرایط طوری باشد که بتوانیم دوباره به فینال آسیا راه پیدا کنیم و بتوانیم قهرمان شویم، قطعا این کار نیاز به تلاش خیلی خیلی زیاد دارد و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا احمد نوراللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر