کد خبر: 1063132 A

مربی پدیده در کنفرانس خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن حاضر شد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی مربی پدیده در کنفرانس خبری پیش از دیدار این تیم با ذوب‌آهن اصفهان حاضر شد و درباره این بازی گفت: درست است در بازی رفت مقابل ذوب‌آهن نتیجه گرفتیم، اما در بازی جام حذفی مقابل این شکست خوردیم اگر چه حق‌مان باخت نبود و همه دیدند. به هر حال جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و ادامه لیگ و بازی فردا مقابل ذوب‌آهن برای ما مهم است. شرایط بچه‌ها در چند بازی اخیر فوق‌العاده خوب بوده، حتی مقابل پرسپولیس و صنعت نفت آبادان.

وی افزود: فکر می‌کنم بازی با ذوب‌آهن می‌تواند فرصت خوبی برای پرتاب ما در جدول باشد. خدا را شکر شرایط تیم‌مان خوب است و تمرینات‌مان را برای این مسابقه انجام دادیم.

وی در خصوص محرومیت میلاد فراهانی نیز بیان کرد:  میلاد فراهانی از بازی فردا محروم است ولی مشکلی نداریم و جوان‌هایی داریم که جایگزین او شوند. مهم‌ترین نکته این است که می‌توانیم سه امتیاز را در بازی خانگی بگیریم. بچه‌ها انگیزه خوبی دارند و تمرینات خوبی داشتیم و نقاط ضعف و قوت ذوب‌آهن را شناسایی کردیم. نقاط قوت خودمان را تقویت کردیم و با عملکردمان که در تمرینات داشتیم، شرایط‌مان بهتر است. امیدوارم فردا سه امتیاز را بگیریم و با خیال راحت به بازی با استقلال که بعد از تعطیلی لیگ برگزار می‌شود، فکر کنیم.

نوازی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش به دلیل شرایط کرونایی مشکلی داشته است یا خیر؟ گفت: یکی، دو مورد کوچک داشتیم که آنها هم مشکلی ندارند و همه بچه‌ها برای بازی فردا سرحال هستند.

 

محمد نوازی پدیده پدیده مشهد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس پدیده و ذوب‌آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر