کد خبر: 1062968 A

گل مهدی طارمی به چلسی واکنش دو ستاره سابق تیم ملی انگلیس را در بر داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته در چارچوب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پورتو موفق شد با گل تماشایی مهدی طارمی در دقیقه 94 شاگردان توماس توخل را شکست دهد اما با توجه به باخت 2 بر صفر پورتو در بازی رفت، چلسی موفق شد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

طارمی اگرچه موفق شد گل تماشایی را به ثمر برساند و مورد کانون توجهات قرار بگیرد. اما وی در ابتدا در ترکیب این تیم حضور نداشت و در دقیقه 63 وارد بازی شد و همین موضوع موجب شد سرمربی پورتو مورد انتقاد قرار بگیرد.

Rio Ferdinand in awe of Mehdi Taremi's 'ridiculous' overhead kick for Porto  against Chelsea | Daily Mail Online

در دقیقه 94 نونو با ارسالی تماشایی این فرصت را به طارمی داد تا خودش را آماده کند و با قرار دادن بدنش در زاویه مناسب، با یک ضربه قیچی برگردان خیره کننده دروازه چلسی را باز کند. هر چند که تکرار تصاویر به ثمر رسیدن گل نشان داد که توپ درست هم روی پای او جفت و جور نشده و با برخورد با ساق پای طارمی وارد گل شده است، اما هیچ چون و چرایی در حرکت درخشان او و گل زیبایی که به ثمر رساند وجود نداشت.

Rio Ferdinand in awe of Mehdi Taremi's 'ridiculous' overhead kick for Porto  against Chelsea - Saty Obchod News

ضربه زیبایی مهدی طارمی و گل آکروباتیک او از شب گذشته مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال در سرتاسر جهان قرار گرفت.  ریو فردیناند و جو کول ستاره‌های سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه‌های منچستر یونایتد و چلسی که کارشناس شبکه BT Sport انگلیس بودند واکنش‌های جالب توجه‌ای در خصوص گل مهدی طامری داشتند.

ریو فردیناند  در این خصوص گفت:

یک توپ نامطمئن بود اما چطور از آب درآمد... فکر می کنم به ساق پایش خورد ولی عجب تلاش دیوانه‌واری بود.

جو کول نیز  اظهار داشت:


گل کردن آن توپ تلاش فوق العاده ای می خواست. من اهمیتی نمی دهم اگر به ساق پایش خورده باشد، صاف پرواز کرد و رفت به سبد بهترین گل‌ها!

چلسی لیگ قهرمانان اروپا پورتو لژیونر مهدی طارمی لژیونرها لژیونرهای فوتبال ایران مهدی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا گل مهدی طارمی به چلسی چلسی و پورتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر