کد خبر: 1062903 A

به بهانه دیدار فولاد ایران و السد قطر

دیدرا فولاد خوزستان و السد یادآور خاطرات جالب توجه ای بین این دو تیم است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته نسخت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه D  مسابقات از ساعت 22:30 دو تیم فولاد ایران و السد قطر در ورزشگاه فهد ملک عربستان به مصاف هم خواهند رفت.

فولاد و السد تاکنون 4 بار به مصاف یکدیگر رفتند که 3 بازی به تساوی رسید و 1 بازی نیز با پیروزی السد همراه شد. شاید حساس ترین بازی این دو تیم در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد. در جایی که فولاد در درومین حضور خود در لیگ قهرمانان آن هم بعد از هشت سال برای نخستین بار موفق شد به دور بعدی رقابت‌ها به عنوان صدرنشین صعود کند و همین موضوع باعث حضور پور شور هواداران اهوازی شد.

از طرفی فولاد در بازی رفت در قطر با السد مساوی کرد و رائول گونزالس اسطوره باشگاه رئال مادرید و فوتبال اسپانیا در روزهای آخر فوتبالی خود به السد پیوست بود و به عنوان کاپیتان السد در این بازی حضور داشت و همین موضوع باعث توجه و حساسیت بالای این بازی در اهواز شد تا جایی که 50 هزار نفر در ورزشگاه برای تماشایی این دیدار حساس حضور داشتند.

577779_673

IMG10443019

تماشاگران حاضر در ورزشگاه با شور و هیجان در حال تشویق فولاد ایران  بودند و با نصب یک بنر 12 متری در ضلع جنوب شرقی ورزشگاه و با حک کردن تصویر رائول بر روی این بنر به صورت انگلیسی و فارسی به او خیرمقدم گفتند.

در ابتدای این بازی مدیران باشگاه فولاد خوزستان با اهدا لباس فولاد و هدایا تقدیر ویژه‌ای از اسطوره فوتبال اسپانیا داشتند. رائول که به عنوان کاپیتان السد در این بازی حضور داشت در دقیقه 72 تعویض شد و جای خود را به طلال البولوشی داد.

IMG10443983

در پایان این بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا با توجه به تساوی بدون گل دو تیم در قطر، السد به لطف گل زده در خانه حریف راهی دور بعدی رقابت‌ها شود و فولاد حذف شود.

انتهای پیام/
رئال مادرید فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا رائول گونزالس رائول نوستالژی السد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر