کد خبر: 1062848 A

دو ستاره سابق لالیگای اسپانیا، اینبار در لیگ قهرمانان آسیا برابر هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی، با برتری 4 بر صفر فولاد مقابل العین امارات، حالا فوتبال ایران با چهار نماینده رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد شد. فولاد که با هدایت جواد نکونام حالا در اولین بازی مرحله گروهی خود باید به مصاف حریفی قدرتمند برود و تقابلی جذاب در همان گام نخست را برابر السد رقم بزند.

Una historia conocida - Diario de Noticias de Navarra

ژاوی و جواد نکونام که رابطه نزدیک و خوبی با یکدیگر دارند  تاکنون در دو تیم مختلف و در دو لیگ مختلف به عنوان رقیب در برابر هم قرار گرفتند. این دو ستاره ایرانی و اسپانیایی در روزهای اوج خود درحالی که در اسپانیا با شماره 6 بازی می‌کردند بارها در تقابل اوساسونا و بارسلونا در برابر هم قرار گرفتند و در میان میدان با یکدیگر تقابل جذابی را رقم زدند.

تقابل نکونام - ژاوی؛ سوپرگل نکو (عکس) :: ورزش سه

نکونام و ژاوی در روزهای آخر خود در مستطیل سبز نیز در لیگ ستارگان قطر حضور داشتند تا در تقابل العربی جواد نکونام برابر السد و ژاوی قرار بگیرد و یادآور روزهای شیرین خود در سطح اول فوتبال اروپا و لالیگا اسپانیا باشند.

حالا نکونام و ژاوی بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال وارد عرصه مربیگری شدند تا شانس خود را در این عرصه امتحان کنند. نکونام در ابتدای راه موفق شد نساجی را بعد از 24 سال به لیگ برتر بیاورد و بعد از ان با فولاد خوزستان موفق شد این تیم را بعد از 6 سال با یک نمایش درخشان به لیگ قهرمانان آسیا بیاورد. در مقابل نیز ژاوی در دومین سال حضور خود در السد به عنوان سرمربی موفق شد با اقتدار و بدون باخت این تیم را قهرمان لیگ ستارگان قطر کند و قطعا یکی از مدعیان اصلی این فصل لیگ قهرمانان آسیا در مسیر قهرمانی است.

ملاقات شبانه ژاوی و نکونام/ عکس - خبرآنلاین

حالا این دو دوست صمیمی بعد از رقابت در مستطیل سبز  در دو لیگ متفاوت با تیم‌های متفاوت تر حالا در یک دیدار حساس در سطح اول لیگ قهرمانان آسیا و اینبار به عنوان مربی باید در مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

 

بارسلونا جواد نکونام فولاد خوزستان لالیگا لیگ قهرمانان آسیا اوساسونا ژاوی السد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر