کد خبر: 1062803 A

رییس هیات فوتبال کیش گفت:در راستای حمایت تیم در راه قابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر،از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا،محمود پازوکی ،رییس هیات فوتبال کیش گفت:پس از حضور مسئولین فدراسیون مواردی که نیاز به ترمیم،تغییر یا بازسازی داشت را در دستور کاری خود قرار دادیم تا در زمان حضور تیم ملی در جزیر کیش، تمامی شرایط مهیا باشد.

وی ادامه داد:بازسازی زمین چمن ،رنگ آمیزی محوطه کل استادیوم و ساختمان هیئت فوتبال، تعویض و بازسازی تابلوهای تمام ورودی ها و خروجی ها از جمله تابلوهای رختکن ها و سرویس بهداشتی از اقداماتی است که در دستور کاری ما قرار گیرفت.

وی ادامه داد:رختکن ها آماده می باشد و سرویس های بهداشتی و حمام ها در رختکن ها نیز کامل شدند. همچنین نیمکت های ذخیره در حال بازسازی و تمام صندلی های خریداری شده و در حال تعویض هستند.

پازوکی ادامه داد: نورهای استادیوم چک شده و مشکلات آن بر طرف و پرژکتور های آن سفارش داده شده است.ضمن اینکه تورهای دروازه از مدل استادیوم آزادی خریداری شد.

وی گفت: گروه متخصص چمن برای استقرار در محل استادیوم جهت تکمیل و آماده سازی زمین از روز چهارشنبه در جزیره مستقر می شوند تا اقدامات نهایی در خصوص زمین چمنی مناسب صورت گیرد. 

وی در پایان گفت:از دکتر عزیزی خادم و قنبرزاده به خاطر اعتمادشان تشکر میکنم چرا که با برعهده گذاشتن چنین میزبانی توسط هیات ها شرایط خوبی را به جهت توسعه فوتبال در تمامی ابعاد فراهم کرده اند.

 

تیم ملی ایران هیات فوتبال کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر