کد خبر: 1062618 A

لیگ قهرمانان آسیا-هند؛

تمرین امروز پرسپولیس زیر نظر گل‌محمدی در کشور هند برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران، آخرین تمرین خود، پیش از اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را امروز سه شنبه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت محلی در یکی از زمین‌های سازمان ورزش گوا در منطقه آتوردا به انجام رسانند. این تمرین با توجه به انجام بازی در روزآینده به مدت ۶۰ دقیقه به طول انجامید. این تمرین یک ویژگی خاص هم داشت و آن هم حضور تماشاگر در بیرون از محل تمرین بود. با توجه به شرایط کرونا و زمان طولانی از انجام تمرینات و مسابقات بدون حضور تماشاگران، این مساله فضای پرنشاط و جالبی را برای سرخپوشان به وجود آورد که دلتنگ تشویق‌های هواداران در ورزشگاه‌ها هستند.

تماشاگران هندی که بیشتر نوجوان و جوان بودند، در دقایقی از تمرین که حضور داشتند، در جریان صحنه‌هایی که در تمرین اتفاق می‌افتاد، با هورا کشیدن، تیم را تشویق می‌کردند.

تمرین امروز پرسپولیس ایران، بعد از گرم کردن به استارت‌های سرعتی و پس از ان آقا وسط اختصاص داشت. مرور برنامه‌های تاکتیکی از دیگر برنامه‌های تیم بود.

مثل روز قبل این تمرین هم در هوایی گرمی و شرجی برگزار شد ولی بازیکنان انگیزه و آمادگی بالایی را از خود نشان دادند.

 تمرین امروز طبق برنامه‌ریزی برگزارکنندگان بازی‌ها قرار بود در نوبت صبح انجام شود که با اعتراض و پیگیری مسوولان باشگاه و تیم، به نوبت بعداز‌ظهر منتقل شد.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا تمرین پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر