کد خبر: 1062359 A

چهار بازیکن جوان مطرح قاره اروپا به زودی در بین پردرآمدترین بازیکنان جهان قرار خواهند کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، در زندگی افراد زیادی هستند که بیشتر از آنچه استحقاقش را دریافت حقوق دریافت می‌کنند و در فوتبال هم چنین مساله‌ای وجود دارد، به همین خاطر ما به دنبال مقایسه عملکرد بهترین بازیکنان جهان از نظر عملکرد و بهترین بازیکنان جهان از نظر درآمد هستیم.

نمایندگان(مدیربرنامه‌های) ماهر یا باشگاه‌های ناامید، دو دلیل وجود چنین قراردادهای سرسام آوری در فوتبال و همچنین تمایل به تأمین آینده یک ستاره جوان در حال ساخت، هستند. هنگام مقایسه دو تیم مشخص است که، علیرغم برخی تفاوت‌های بزرگ، در انتخاب بازیکنان تفاوت قابل توجهی وجود دارد.

پنج بازیکن وجود دارد که در هر دو تیم قابل بحث نیستند، بازیکنانی که پول خود را به دست آورده‌اند و آنها سرخیو راموس، ویرجیل فن دایک، کوین دی بروین  لیونل مسی و نیمار هستند. 

پردرآمدترین تیم جهان

بازیکنانی نیز وجود دارند که افت عملکرد خود را به وضوح مشاهده کرده‌اند اما همچنان به خاطر تلاش‌های قبلی خود دستمزد می‌گیرند، مانند آنتوان گریزمان در بارسلونا، داوید دخیا در منچستریونایتد و گرت بیل، که از رئال مادرید به صورت قرضی در تاتنهام به سر می‌برد.

1

بهترین تیم جهان

ارلینگ هالند و کیلیان امباپه در کنار آلفونسو دیویس و ترنت الکساندر-آرنولد در بهترین تیم ظاهر می‌شوند و احساس می‌کنید طولی نخواهد کشید که این چهار بازیکن در لیست پردرآمدترین‌های جهان هم قرار بگیرند.

2

گزانقیمت‌ترین تیم جهان بهترین تیم جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر