کد خبر: 1061554 A

سرمربی آلومینیوم از تساوی تیمش مقابل ماشین سازی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شرایط جوی روی کیفیت فنی بازی تأثیر داشت. قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم امروز سخت‌ترین بازی لیگ ماست. شاید در بازی‌های دیگر به این سختی برخورد نمی‌کردیم. ماشین‌سازی شرایط خوبی ندارد و می‌تواند خطرناک باشد. علیرضا اکبرپور در دوران بازیگری‌اش در استقلال بهترین بود و برای او و ماشین‌سازی آرزوی موفقیت می‌کنم. او پسر خیلی خوبی است. از جنس ماشین‌سازی یک نفر را انتخاب کرده‌اند، کسی که فوق‌العاده محجوب و آقاست.

وی افزود: جدا از اینکه بازیکنان باید احساس می‌کردند این دیدار از بازی با فولاد سخت‌تر است، اما حضور ماشین‌سازی در انتهای جدول شاید به بازیکنان القا کرد که بازی آسانی دارند، اما برای کادر فنی سخت‌ترین بازی بود. امروز کلین‌شیت ما پس از سه بازی به هم خورد و گل خوردیم. در عین حال امیدوارم ماشین‌سازی در لیگ برتر بماند و سهمیه تبریز کم نشود.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره اینکه تیمش پس از گل خوردن به بازی برگشت، اما از موقعیت‌هایش استفاده نکرد، گفت: در بازی با فولاد هفت موقعیت صد درصد خراب کردیم و تنها یک موقعیت 50 - 50 داشتیم. ماشین‌سازی به دلیل آرامشی که از نحوه بازی داشت و چون دغدغه جدولی ندارد، راحت بازی کرد. بازیکنان ما قدر موقعیت‌هایش را ندانستند، ماشین‌سازی نیز در حفظ گلش زحمت کشید.

منصوریان با اشاره به وضعیت قضاوت داوران تصریح کرد: برای بار صدم است که می‌گویم اما گوش شنوایی وجود ندارد. در دو دوره رؤسای قبلی فدراسیون فوتبال یکسری خواهش‌ها کردم، اما گوش شنوایی وجود نداشت. اولین چیز برای فوتبال ما امنیت شغلی داوران است. نمی‌شود من به‌عنوان مربی پول درشت بگیرم، اما داور پول ناچیز. ما غریب‌پرست هستیم و اگر مربی خارجی چنین حرفی بزند، حرفش انعکاس بیشتری پیدا می‌کند. نمی‌شود که داور در فضای مجازی توهین بشنود و تحت فشار قرار بگیرد. امروز مرجان‌زاده خیلی خوب قضاوت کرد، اما داوران یک هدست معمولی نداشتند. 200 میلیارد تومان در فوتبال هزینه می‌شود و کسی این هزینه‌ها را گردن نمی‌گیرد و همه پشت یکدیگر پنهان می‌شوند. چرا از این پول برای داوران هزینه نمی‌شود؟

وی ادامه داد: قرار نیست داور دو شغله باشد، فحش بخورد و نهایت دو میلیون برای هر بازی بگیرد. داوران شخصیت حقیقی و اجتماعی دارند. خنده‌دار است که کل فوتبال ما کلیات شده است و به جزئیات توجه نمی‌کنند. فوتبال ما مانند کبکی است که سرش در برف است و پاهایش روی هوا! با داوران 500 میلیون قرارداد ببندید که خسته و کوفته قضاوت نکنند. داور وسط 100 متر باید استارت بزند و به داور چهارم بگوید نیمکت دو تیم چه چیزی می‌گویند. به داوران ما بزرگ‌ترین توهین می‌شود. هر باشگاهی 500 میلیون تومان کنار بگذارد تا خرج داوران و لوازم جانبی آنها شود. سیستم ویدیویی و هدست نداریم و هزاران فحش هم می‌دهیم. داور امروز به ضرر ما پنالتی گرفت و صد درصد هم پنالتی بود. این آخرین حرف من است. دو بار در تراکتور این حرف را زدم، چند بار در ذوب‌آهن گفتم و الان در آلومینیوم می‌گویم. داوران قلم درشت را دیگر نمی‌بینم. باید کاری کنیم داوران امنیت داشته باشند. اگر قرار است داوران در فضای مجازی توهین بشنوند، حداقل درآمد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در پایان گفت: از هواداران تراکتوری تشکر می‌کنم و امروز احساس می‌کنم بار دیگر به خانه‌ام برگشتم. یاشاسین آذربایجان.

علیرضا منصوریان آلومینیوم ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر