کد خبر: 1060877 A

از محسن مسلمان تا چاگو و آلوز نیانگ

ساسان انصاری بعد از 6 سال دوباره با فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فولاد ایران و العین امارات از ساعت 20:20 دقیقه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض در کشور عربستان به مصاف هم خواهند رفت تا هر یک از دو تیم در صورت پیروزی جواز حضور در گروه D  رقابت‌ها را در کنار النصر عربستان، السد قطر و الوحدات اردن را کسب کند.

فولاد در حالی بعد از نزدیک به 6 سال در آسیا به میدان خواهد رفت که آخرین بار این تیم در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در سال 2015 در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف لوکوموتیو تاشکند ازبکستان رفت که با تک گل بهمن جهان تیغ موفق شد این تیم را شکست دهد.

فولادی‌ها که هدایت این تیم را در آن زمان دراگان اسکوچیچ سرمربی کنونی تیم ملی بر عهده داشت با ترکیب علی سلیمی، لئوناردو مساریچ، احمد آل نعمه، احمد عامل، امید خالدی، مهدی بدرلو، چاگو، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات، محسن مسلمان و آلوزنانگ به مصاف حریف ازبکستانی خود رفتند.

1681422

اکنون فولاد با نکونام درحالی بعد از 2164 روز دوباره در آسیا به میدان خواهد رفت که ساسان انصاری ستاره فولادی‌ها تنها بازمانده این تیم از آخرین حضور فولاد در آسیا است و تجربه این مهاجم می‌تواند در دیدار حساس این تیم با العین برگ برنده این تیم در آسیا باشد.

 

فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا ساسان انصاری لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و العین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر