کد خبر: 1060479 A

بازیکن تیم فولاد خوزستان گفت: یک سال زحمت کشیدیم تا به اینجا برسیم به همین خاطر قطعا نمی‌خواهیم کارمان در مرحله پلی‌آف متوقف شود.

به گزارش ایلنا،  طبق برنامه  تیم فوتبال فولاد  خوزستان  فردا(شنبه) از ساعت 20:20 به وقت تهران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات می رود.

در همین راستا احمد عبدالله‌زاده بازیکن فولاد در نشست خبری پیش از بازی تیمش اظهار داشت: العین تیم خیلی خوبی است و بازیکنان با کیفیت زیادی دارد. ما این تیم را خیلی خوب آنالیز کردیم و نقاط قوت و ضعف این تیم را می دانیم. ما تیمی با برنامه هستیم و تمام بازیکنان شرایط این بازی و حساسیتش را خیلی خوب درک کردند.

وی افزود: می دانیم بازی سختی مقابل العین پیش رو داریم. آماده ایم خودمان را در بالاترین سطح آسیا نشان دهیم. یک سال زحمت کشیدیم تا به اینجا برسیم به همین خاطر قطعا نمی‌خواهیم کارمان در مرحله پلی‌آف متوقف شود.

بازیکن فولاد خوزستان گفت : می خواهیم نماینده خوبی برای ایران در رقابت ها باشیم. تمام بازیکنان به اینجا آمده اند تا با فدارکاری بجنگند و یک بازی خوب به نمایش بگذارند. متاسفانه در این فصل پنجره نقل و انتقالاتی‌مان بسته بود و نتوانستیم بازیکنان جدیدی به خدمت بگیریم ولی با همین بازیکنان تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

فولاد خوزستان لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر