کد خبر: 1060348 A

کاپیتان تیم ملی بسکتبال از شرایط آماده سازی پیش از شرکت در مسابقات المپیک توکیو صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در آستانه مسابقات المپیک توکیو درخصوص شرایط تیم ملی بسکتبال اظهارداشت: تیم ملی ما قرار است در یک میدان بزرگی شرکت کند، فدراسیون و کادرفنی تیم ملی برنامه خوبی را هم در نظر گرفتند و امیدوارم با بازی‌های تدارکاتی که داریم با آمادگی صد در صد برویم و نماینده شایسته‌ای برای ایران و آسیا باشیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال درباره همگروه با آمریکا، فرانسه و یونان گفت: گروه خیلی خیلی سختی داریم که تجربه بسیار بزرگی برای کشورمان است که سنگ بنایی برای پیشرفت در سال‌های آینده شود، تیم‌های مختلف هدف‌گذاری های مختلفی می‌کنند و خیلی غیرمنطقی است که تیم ملی برای قهرمانی المپیک برنامه ریزی کند اما هدف ما این است که سه بازی خیلی خوب انجام بدهیم و شانس‌مان را امتحان می‌‌کنیم که اگر خدا بخواهد ممکن است اتفاقات گوناگونی بیفتد.

نیکخواه در پاسخ به این سوال که همیشه درباره کادرفنی تیم ملی از او سوال می‌شود، گفت: همیشه از من سوال می‌شود و همیشه هم یک جواب دارم، من بازیکن تیم ملی هستم و جایگاهی ندارم که درباره کادرفنی صحبت کنم. سرباز تیم ملی هستم و اگر کادرفنی بخواهد در اختیارشان هستم. 

او درخصوص اینکه گفته می‌شود پس از المپیک خداحافظی می‌کند، گفت: احتمالش خیلی زیاد است. فعلا برنامه ریزی نکردم و تنها هدفم این است که برای المپیک آماده باشم و سالم باشم که به تیم ملی کمک کنم و بعد از آن خواهیم دید که چه می‌شود.

انتهای پیام/
صمد نیکخواه بهرامی تیم ملی بسکتبال المپیک توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر