کد خبر: 1060256 A

محمدحسین کنعانی زادگان در شرایطی که مدعی بود گل اول بازی برابر نساجی با ضربه او به ثبت رسیده، اما تصاویر تلویزیونی این ادعای او را کاملا رد کرد.

به گزارش ایلنا، گل اول پرسپولیس مقابل نساجی در نیمه اول با داستان‌ جالبی همراه بود و دو مدعی داشت. ارسال بلند مهدی ترابی که با اشتباه جلالی راد تبدیل به گل این تیم شد، با توجه به یورش کنعانی زادگان و پا انداختن او برای دستیابی به گل با ادعای ضربه زدن این مدافع همراه شده بود تا او به دنبال جشن گل خود در استادیوم آزادی باشد.

مدافع پرسپولیس که لحظاتی بعد از ثبت گل به سمت نیمکت تیمش رفت تا تی شرت مربوط به اجرای شادی گلش را از تدارکات تیم دریافت کند، بعد از اینکه متوجه شد مهدی ترابی و دیگر هم‌تیمی‌هایش ادعای دیگری دارند، با قسم و خواهش به دنبال این بود تا نظر آنها را تغییر دهد. هرچند در تصاویر تلویزیونی هم کاملا مشخص بود که کنعانی زادگان علیرغم تلاشی که برای ثبت گل و ضربه زدن داشته، نتوانسته این اتفاق را نهایی کند و ارسال ترابی بعد از برخورد به زمین جلوی گلر نساجی، وارد دروازه حریف شده است. 

در نهایت جشن گل ناکام کنعانی زادگان که در این فصل در فاز دفاعی عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته، راه به جایی نبرد و همه در انتظار این هستند تا مشخص شود داور بازی گل را به نام چه کسی ثبت کرده است.

IMG-20210408-WA0021

IMG-20210408-WA0021

پرسپولیس محمد حسین کنعانی زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر