کد خبر: 1060142 A

انتصابات شهاب الدین صدای حامی درجه یکش را هم درآورد

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که در ماههای گذشته در قامت حامی درجه یک شهاب الدین عزیزی خادم قرار داشت هم روند انتصابات او را به چالش کشید.

به گزارش ایلنا، فوتبال کشور در هفته‌ای که رو به پایان است تحت تاثیر حواشی بی‌پایان فدراسیون فوتبال قرار داشت و در شرایطی که به نظر می‌رسید قرار است مسیر آرامش در جهت حمایت از تیم ملی طی شود اما تا به امروز چنین نشده و مشخص نیست فدراسیون نشینان جدید چه زمانی قصد تزریق آرامش و دوری از حاشیه را دارند. 

در تازه‌ترین تحولات، آش اتفاقات اخیر آن قدر شور شده که امیر عابدینی، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال و متحد درجه یک شهاب الدین عزیزی خادم هم نسبت به روند انتصابات او انتقادات جدی مطرح کرده است. 

وی در این باره عنوان کرد: باورتان می‌شود من نمی‌دانم سرپرست جدید تیم ملی چه کسی است؟ وقتی من که سال‌ها در فوتبال بوده‌ام، او را نمی‌شناسم باید تعجب کنم. اگر ایشان با من مشورت می‌کرد، حداقل برای سرپرستی می‌گفتم که چه گزینه بهتری وجود دارد. میرشاد ماجدی قطعاً می‌توانست یک سرپرست ایده‌آل برای تیم ملی باشد. او کار در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال را تجربه می‌کند و البته در استقلال سرپرست هم بوده. او به تازگی مدرک دکترای خود را هم گرفته و آدم پاکدست و شناخته‌شده‌ای هم هست. معروف است، محبوب است و البته فوتبالی. تازه دور دست هم نبود و نزدیک خودشان بود و می‌توانستند با انتخاب او بهترین شرایط را برای تیم ملی رقم بزنند ... 

دایره انتقادات امیر عابدینی به اینجا ختم نمی‌شود و او نکات دیگری هم دارد. 

پیشکسوت مدیریتی فوتبال کشور در این باره می‌گوید: عزیزی خادم به کسی حکم مشاور عالی داده که من او را هم خیلی نمی‌شناسم. آقای رفیعی کیست که حکم گرفته؟ برای این پست افراد قویتری هم بودند و در این زمینه هم تعجب کردم. 

فدراسیون فوتبال شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر