کد خبر: 1060010 A

پیشکسوت کشتی ایران گفت: اما حرفایی در دلم هست که گفتنش به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید. این جماعت گوش شکسته، مظلوم‌ترین قشر ورزشی در ایران است.

به گزارش ایلنا، در کنار مسابقات کشتی آسیایی، انتخاب شورای کشتی آسیایی هم برگزار می‌شود. در همین این انتخابات روز ۲۳ فروردین جاری در قزاقستان انجام شود و جدیدی نماینده‌ی ایران خواهد بود. به همین خاطر،  عباس جدیدی به عنوان مهمان در نشست خبری برنامه‌ی گل طلایی رادیو جوان، حاضر بود.. 

وی درمورد اهمیت، کرسی و شانس ایران در انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: به نظر بنده از ۸۰ میلیون ایرانی، ۵۰ میلیون آنها می‌دانند که داشتن این جایگاه چقدر اهمیت دارد؛ اما ما نه تنها در مجامع بین‌المللی در عرصه‌ی ورزش، بلکه در تمام عرصه‌های بین‌المللی باید تلاش کنیم تا صاحب سکو و رای باشیم چرا که حضور یک نماینده‌ی پرکار و با انگیزه باعث می‌شود حق بچه‌ها ناحق نشود.

پیشکسوت کشتی کشور ادامه داد: چیزی که الان متاسفانه شاهدش هستیم. برای تحقق این امر باید وزارت ورزش، وزرات امور خارجه، کمیته‌ی المپیک و تمام رجل سیاسی باید پای کار بیایند تا با روش دیپلماسی ورزشی خودمان را قوی‌تر کنیم. نباید بشینیم که دنیا برای ما قوانین کشتی وضع کند.

 جدیدی در ادامه‌ی صحبت‌ها، در پاسخ به اینکه تا کنون چه اقداماتی برای انتخابات انجام شده، عنوان کرد: یک دست صدا ندارد. دوست ندارم برای مردم ناامیدی پیش بیاد. دوست دارم خوش خبر باشم و ان‌شالله هم خواهم بود؛ اما حرفایی در دلم هست که گفتنش به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید. این جماعت گوش شکسته، مظلوم‌ترین قشر ورزشی در ایران است. پهلوان‌های ما با کم‌ترین امکانات با کمال تواضع و فروتنی به مسابقات بین‌المللی رفته و بهترین مدال‌ها و مقام‌های جهانی را کسب کرده‌اند.

عباس جدیدی در پایان صحبت‌هایش تصریح کرد: اینجا یک تریبون ملی‌ است و باید ملی صحبت کنیم. من در این دنیا با هیچ‌کس مشکلی ندارم، اما اختلاف سلیقه کاملا طبیعی است. این فضای مجازی و رسانه‌ است که یکی را صدتا می‌کند. اگر یک فرد اشتباه می‌کند نمی‌توان به حساب جامعه فرهنگی، با ایمان و سرفراز کشتی نوشت.

انتهای پیام/
کشتی ایران عباس جدیدی انتخاب شورای کشتی آسیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر