کد خبر: 1059811 A

برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگ دسته اول باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و یکم

دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

آرمان گهر سیرجان- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع)    سیرجان

رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۲۰- ورزشگاه هفتم تیر    بابل

فجر شهید سپاسی شیراز- مس کرمان - ساعت ۲۰- ورزشگاه پارس    شیراز

شاهین شهرداری بوشهر- نود ارومیه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید مهدوی    بوشهر

هوادار تهران -خوشه طلایی ساوه- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهدا    اسلامشهر

شهرداری آستارا- بادران تهران  - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل    رشت

گل ریحان البرز- چوکا تالش - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه انقلاب    کرج

خیبر خرم آباد- پارس جنوبی جم بوشهر - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه    تختی    خرم آباد

استقلال خوزستان- استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی    اهواز

 

هفته بیست و دوم

شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

پارس جنوبی جم -فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت۲۰- ورزشگاه    تختی    جم

قشقایی شیراز -شاهین شهرداری بوشهر – ساعت۲۰- ورزشگاه    پارس    شیراز

خوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه    متعاقباً     اعلام

ملوان بندر انزلی- خیبر خرم آباد – ساعت۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی    انزلی

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

آرمان گهر سیرجان- استقلال خوزستان – ساعت۱۹:۴۵ - ورزشگاه    امام علی    سیرجان

استقلال ملاثانی- شهرداری آستارا – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی    اهواز

بادران تهران- هوادار تهران – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه قوامین    تهران

چوکا تالش- رایکا بابل – ساعت۲۰:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل    رشت

نود ارومیه- مس کرمان– ساعت۲۰:۴۵ - ورزشگاه متعاقباً     اعلام می شود.

 

هفته بیست و سوم

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

مس کرمان - خوشه طلایی ساوه– ساعت۱۹:۵۰ - ورزشگاه امام علی    کرمان

رایکا بابل -آرمان گهر سیرجان – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه هفتم تیر    بابل

فجرشهید سپاسی شیراز- بادران تهران – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه پارس    شیراز

شاهین شهرداری بوشهر- پارس جنوبی جم  – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه    شهید مهدوی    بوشهر

خیبر خرم آباد- قشقایی شیراز – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

استقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز

هوادار تهران -چوکا تالش – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهداء    اسلامشهر

شهرداری آستارا- نود ارومیه – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل    رشت

گل ریحان البرز- استقلال ملاثانی  – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج

 

هفته بیست و چهارم

جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

قشقایی شیراز- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه     پارس    شیراز

رایکا بابل- استقلال خوزستان - ساعت ۱۹:۲۵ – ورزشگاه    هفتم تیر    بابل

خوشه طلایی ساوه- شهرداری آستارا - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه    متعاقباً    اعلام

بادران تهران- گل ریحان البرز - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه    قوامین    تهران

چوکا تالش- مس کرمان - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه    سردار جنگل    رشت

آرمان گهر سیرجان- خیبرخرم آباد- ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه    امام علی    سیرجان

پارس جنوبی جم- هوادار تهران - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی    جم

استقلال ملاثانی- نود ارومیه - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه    تختی    اهواز

 

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

ملوان بندرانزلی- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه    تختی    انزلی

 

هفته بیست و پنجم

چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه     - ساعت و ورزشگاه متعاقباً     اعلام می شود.

فجرشهید سپاسی شیراز- استقلال ملاثانی  - ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه    پارس    شیراز

خیبر خرم آباد- رایکا بابل - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه تختی    خرم آباد

هوادار تهران -آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا    اسلامشهر

شهرداری آستارا- چوکا تالش - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه سردار جنگل    رشت

مس کرمان- قشقایی شیراز  - ساعت ۲۰– ورزشگاه امام علی    کرمان

استقلال خوزستان- پارس جنوبی جم  - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی    اهواز

پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

گل ریحان البرز- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۹:۳۰—ورزشگاه انقلاب کرج

شاهین شهرداری بوشهر- بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

لیگ یک لیگ دسته اول فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر