کد خبر: 1059775 A

مصطفی صداقت در غیاب ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، مصطفی صداقت در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: امیدوارم که نعمت سلامتی برای همه عزیزان برقرار باشد، ما فردا یک بازی خوب با تیم باکیفیت پرسپولیس داریم و فکر میکنیم که خیلی لازم به توضیح نباشد که درباره شرایط فنی تیم پرسپولیس و کادرفنی بااخلاق و بادانش آنها توضیح بدهیم. همینجا به نمایندگی از باشگاه نساجی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برای آنها آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که با دست پر برگردند اما ما هم تیم نساجی هستیم و سهم خودمان را از بازی می‌خواهیم. امیدواریم به برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم دست پیدا کنیم.

او درخصوص کرونایی‌های تیم گفت: در این زمینه آقای چشمه سری پزشک تیم توضیحات کامل را به سازمان لیگ و کمیته پزشکی فدراسیون ارسال کردند و در دو مرحله ما دو تست مختلف انجام دادیم و تعداد نفرات مشخص شد که فکر میکنم مجموعا 5 نفر از کادرفنی و 5 بازیکن از تیم هستند که در این زمینه با کمیته پزشکی فدراسیون در ارتباط هستند.

صداقت افزود: در مرحله اول پس از بازی با نفت مسجد سلیمان 7 نفر بودند و مرحله دوم که دیروز انجام دادیم سه نفر اضافه شدند. 

او درباره پیش بینی از آینده نساجی گفت: البته که آدمی به امید زنده است و ما تمام تلاشمان در این راستا است که بتوانیم سهمیه لیگ برتری را حفظ کنیم، کیفیت و توانایی این را داریم و یکایک اعضای باشگاه اعتقاد قلبی داریم که می توانیم این کار را انجام بدهیم. صحبتی شده بود پس از دو نتیجه اخیر چقدر ما را می تواند به آینده امیدوار کند که لازم دانستم توضیح بدهم دو نتیجه امیدوار کننده گرفتیم اما آنقدر بی تجربه نیستیم که ندانیم در منطقه قرمز هستیم و با دو نتیجه هدف اصلی مان را گم کنیم. باید تلاش کنیم برای آینده و دو نتیجه خوب داشتیم اما کار تمام نشده و با تمام توان تا آخر مبارزه می کنیم و جایگاه نساجی اینجای جدول نیست.

نساجی مازندران پرسپولیس تهران مصطفی صداقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر