کد خبر: 1059632 A

سرمربی پیشین تیم نفت مسجد سلیمان درباره پایان همکاری و انتخاب محمود فکری صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، داریوش یزدی درباره برکناری از سرمربیگری نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: همانطوری که من با یک امضا آمدم، با یک امضا هم می‌روم. در این مورد بحثی نیست و فوتبال و زندگی جاری است. بعد از بازی نساجی که باخت بدی هم بود و جا دارد از هواداران خوب مسجد سلیمان عذرخواهی کنم، در رختکن با بچه‌ها صحبت کردم و گلایه و ناراحتی را اعلام کردم و از بچه‌ها خداحافظی کردم اما دلیلی بر استعفا نبود، دیدید که نه در رسانه‌ای صحبت کنم و نه ابلاغیه‌ای بر مبنای استعفا نداده بودم.

او ادامه داد: فردای آن روز که رسانه‌ها متاسفانه به این موضوع دامن زدند، خواستم با یک روز استراحت به تمرین اضافه شوم و حتی اعلام کرد که استعفا نکردم و کارم را انجام می‌دهم اما به یکباره متوجه شدم که قراردادی را با آقای فکری امضا کردند، بدون اینکه فسخ قراردادی داشته باشند البته خیلی این موضوع مهم نیست چون بالاخره من این تیم را دوست دارم و آرزوی سربلندی برای شهرم و هواداران را دارم. 

داریوش یزدی درباره نتایج نفت به همراه او افزود: حرفی نمی‌زنم که تیم وارد حاشیه شود. روز اولی که نشستیم و در باشگاه صحبت کردیم، همان‌جا صحبت جام حذفی شد و ما همان‌جا دفتر جام حذفی را بستیم. حالا دوستان کم لطفی کردند و نیامدند این موضوع را رسانه‌ای کنند، البته نه اینکه دوست داشته باشیم بازنده شویم اما پیش از ورود من تیم پنج یا چهار هفته برنده نشده بود و در مسجد سلیمان هم باخته بودند.

او بیان کرد: دیدید که بحث داوری در بازی تراکتور هم وجود داشت که می‌توانستیم به سه امتیاز برسیم. حالا اینکه رسانه‌های ملی ما به این موضوعات نمی‌پردازند جای شبهه و شک دارد. در مجموع می‌خواهم بگویم نتایجی که رقم خورد ماحصل اتفاقات قبل از ما بود. 

او خطاب به مردم مسجدسلیمان گفت: من مردم این شهر را دوست دارم چون خودم جزو آنها هستم و در دورترین کوچه‌های مسجد سلیمان افرادی هستند که عاشقانه این تیم را دوست دارند و به خاطر اینکه می‌تواند در زندگی مردم نقش داشته باشد به همین خاطر سعی می‌کنم چیزی نگویم هرچند خیلی حرف ناگفته وجود دارد اما چیزی نمی‌گویم تا خدایی ناکرده مشکلی وجود نیاید.

اگر می‌ماندید شرایط نفت چگونه بود؟ یزدی در پاسخ به این سوال گفت: صد در صد نفت با من ماندنی بود، فرقی ندارد من حضور داشته باشد یا نه اما با این بازیکنان و کادر جدید این اتفاق می‌افتد و امیدوارم مردم مسجد سلیمان خوشحال باشند.

انتهای پیام/
نفت مسجد سلیمان محمود فکری داریوش یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر