کد خبر: 1059157 A

سرمربی لیورپول در مورد تقابل حساس با رئال مادرید صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در صحبت‌های اخیر خود در مورد تقابل با رئال مادرید صحبت کرد و گفت: من بیشترین انگیزه ممکن را دارم اما این ربطی به فینال کیف ندارد. من آن بازی را به خاطر نحوه انجامش به یاد دارم، اگر یک ماه بعد کسی می‌پرسید که راموس را به تولدت دعوت می‌کنی، می‌گفتم نه. چیزی که در آن شب اتفاق افتاد را دوست ندارم. عجیب بود. اما این بار بازی متفاوتی است و می‌خواهیم نشان بدهیم چقدر خوب هستیم.

وی ادامه داد: تا زمان مصدومیت صلاح ما بهتر بودیم‌. تیم من برای چنین بازی‌هایی ساخته شده است. ما شانس پیروزی داریم. همه می‌گویند که رئال بخت اصلی است اما مشکلی نیست و ما از این موضوع به سود خودمان استفاده می‌کنیم. این بازی نسبت به بازی قبل در زمانی متفاوت و با بازیکنانی متفاوت است.

سرمربی لیورپول در مورد اینکه آیا روزی سرمربی رئال یا بارسا می‌شود یا نه، گفت: اگر در پایان دوران مربیگری‌ام فقط ماینز، دورتموند و لیورپول را هدایت کرده باشم بد نیست. وقت برای مربیگری در هیچ تیمی در اسپانیا ندارم و اسپانیاییم بد است. فقط بلدم نوشیدنی سفارش بدهم، نمی‌دانم، شاید مربی مایورکا شوم چرا که آنجا آب و هوای خوبی دارد.

یورگن کلوپ لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر