کد خبر: 1059000 A

دو تیم فوتبال بارسلونا و وایادولید در ادامه رقابت های لالیگا اسپانیا امشب با یکدیگر دیدار داشتند .

به گزارش ایلنا، از چهارچوب هفته بیست و نهم لالیگا اسپانیا، دو تیم بارسلونا و رئال وایادولید از ساعت 23:30 دو شنبه شب در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند. با توجه به شکست شب گذشته اتلتیکومادرید مقابل سویا، کاتالان‌ها فرصت خوبی برای نزدیک‌تر شدن به صدر جدول داشتند.

نیمه اول را وایادولید بهتر آغاز کرد، اما پس از آن، بارسلونا مطابق انتظار مالکیت توپ و میدان را برعهده گرفت و حملات خود را به سمت دروازه مهمان پایه ریزی کرد. وایادولید نیز یک موقعیت خطرناک داشت که مارک آندره تراشتگن آن را مهار کرد. در دقایق پایانی نیمه اول، شوت پدری به تیر دروازه مهمان اصابت کرد، تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم، بارسا سوار بر بازی بود. آن‌ها در یک سوم دفاعی وایادولید خیمه زده بودند و فرصت‌های متعددی نیز خلق کردند، اما درخشش دفاع و ماسیپ دروازه‌بان وایادولید اجازه نمی‌داد تا قفل دروازه باز شود. در دقیقه 79، اسکار پلانو هافبک رئال وایادولید با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا آن‌ها کار سختی در دقیقه آخر برای بسته نگه داشتن دروازه خود مقابل مسی و یارانش داشته باشند. سرانجام در دقیقه 90+1 عثمان دمبله تک گل کاتالان‌ها را زد تا آن‌ها با 3 امتیاز از زمین بازی خارج شوند.

بارسلونا با این پیروزی 65 امتیازی شد و تنها یک امتیاز با اتلتیکومادرید صدرنشین فاصله دارد. رئال مادرید هم با 63 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

بارسلونا وایادولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر