کد خبر: 1058893 A

رسانه‌های اروپایی درباره وضعیت سرمربی اسپانیایی تیم آآک یونان و درگیری او با کریم انصاری فرد اخبار جالبی را مطرح کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، به نقل از sportowefakty، در دیدار آاک و المپیاکوس یک اتفاق غیرمعمول رخ داد. هواداران از بازیکنان توضیح خواستند.

المپیاکوس در این مسابقه به برتری پرگلی دست پیدا کرد و با نتیجه 5 بر یک این تیم را شکست داد. جالب اینجاست که دیمیتریس ملیسانیدیس، مالک آاک، ورزشگاه را زودهنگام  و پیش از تمام شدن بازی ترک کرد. سکوهای ورزشگاه خالی بود اما هواداران محلی راهی برای حمله به زمین پیدا کردند.

دوربین‌های تلویزیونی این لحظه را ثبت کردند. بازیکنان AEK قبل از ورود به رختکن با هجوم هواداران به زمین بازی مواجه شدند و لحظات باورنکردنی بود.

888

سایت دیرکتوریلیب رومانی مدعی شد که پس از اتفاقاتی که با ورود تماشاگران به زمین رقم خورد، کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم آاک در رختکن علیه مانولو خیمنس موضع گرفته و خواستار اخراج این سرمربی شده است. به نقل از این رسانه، انصاری فرد در  رختکن خطاب به بازیکنان گفته است: "وجهه تیم از بین رفته است. این وضعیت مایه شرمساری آاک است. اگر سرمربی دیگر نمی‌تواند به ما کمک کند، بگذارید برود. این وضعیت نباید ادامه داشته باشد"

کریم انصاری فرد سوپرلیگ یونان آاک یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر