کد خبر: 1058382 A

ارضی: 17 اسفند 99 به حضور فلاحیان معترض شدیم

مشاور حقوقی باشگاه پیکان اعلام کرد این باشگاه در تاریخ 17 اسفند ماه 99 نسبت به استفاده از بازیکن غیرمجاز توسط شهرخودروی مشهد اعتراض کرده است.

به گزارش ایلنا، ناصر ارضی در گفت و گو با روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی ایرانخودرو(پیکان) با اشاره به شکایت این باشگاه از شهرخودرو مشهد بابت استفاده از بازیکن غیرمجاز عنوان کرد: ما در تاریخ 17 اسفندماه سال 99 شکواییه خود را در این خصوص به ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ارائه کرده بودیم.

وی ادامه داد: در جریان برگزاری دیدار تیمهای شهر خودرو خراسان( میزبان) و پیکان تهران (میهمان) در هفته هجدهم لیگ برتر به تاریخ 16 اسفند 99 مطلع شدیم که تیم محترم شهر خودرو خراسان از یک بازیکن غیر مجاز به نام محمد رضا فلاحیان استفاده کرده است. حسب اذعان مسئولین باشگاه نود ارومیه مشارالیه دارای قراردادی معتبر با این باشگاه لیگ یکی بوده است.

مشاور حقوقی باشگاه پیکان در توضیح دلیل تخلف باشگاه شهرخودرو خاطرنشان کرد: بر اساس کسب اطلاع ما، باشگاه نود ارومیه هیچگونه فسخ یا رضایتنامه ای برای ایشان صادر نکرده است و برگه فسخ ارائه شده توسط بازیکن به سازمان محترم لیگ فاقد مهر و امضای مجاز و معتبر باشگاه بوده و واجد اثر قانونی نیست.

ناصر ارضی درباره زمان شکایت باشگاه پیکان از شهرخودرو و محمدرضا فلاحیان تاکیدکرد: باشگاه پیکان در جهت احقاق حقوق خود به محض اطلاع از این موضوع شکواییه ای را در تاریخ 17 اسفند ماه 99 به ریاست محترم سازمان لیگ ارائه و مستندا به ماده ۶۱ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال از کمیته محترم انضباطی فدراسیون به عنوان رکن قضایی فدراسیون رسیدگی و صدور رای شایسته را استدعا کرد.

پیکان تهران ناصر ارضی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر