کد خبر: 1058195 A

صنعت نفت آبادان برابر ذوب آهن اصفهان شکست خورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر ذوب‌آهن اصفهان موفق شد در ورزشگاه فولاد شهر با نتیجه یک بر صفر صنعت نفت آبادان را شکست دهد تا ششمین باخت فصل برزیلی‌ها در اصفهان رقم بخورد.

شاگردان سیروس پورموسوی درحالی دیروز برابر ذوب‌آهن شکست خوردند که در 8 بازی اخیر خود طعم پیروزی را نچشیده است و در 4 بازی شکست خورد تا بعد از شروع فوق العاده صنعت نفت در ابتدای لیگ برتر این تیم در سراشیبی سقوط قرار بگیرد و از روند خوب خود فاصله بگیرد. 

روند نزولی نفتی‌ها با توجه به مشکلات مالی این تیم و از طرفی عدم جذب بازیکنان مورد نیاز این تیم در نیم فصل، قابل پیش بینی بود و تیمی که مدعی قهرمانی نیم فصل و کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا و بود حالا از روزهای اوج خود فاصله گرفته است.

آخرین برد شاگردان پورموسوی به هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر بر می‌گردد آن هم در جایی که این تیم در قائمشهر موفق شد با نتیجه یک بر صفر نساجی را شکست دهد و نخستین پیروزی خارج از خانه خود را کسب کند. از طرفی بازی این تیم در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر برابر استقلال بخاطر وضعیت قرمز استان خوزستان لغو شده و همین موضوع می‌تواند در روند نتیجه گیری این تیم اثر گذار باشد.

صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر