کد خبر: 1057936 A

سرمربی تیم پیکان تهران پس از تساوی مقابل استقلال در نشست خبری شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار داشت: نزدیک به 7،8 بازیکن آکادمی ما در این بازی به میدان رفتند که دستاورد بزرگی است و ما را به آینده تیم امیدوار می‌کند.

او درباره بکارگیری جبیره و درویشی از ابتدا در ترکیب گفت: به هر حال ما در تمرینات هستیم و شما حضور ندارید. ما به هر حال تمام اتفاقای که در تمرین می افتد و مصدومیت ها و بیماری هایی که هست شاید دلیل بوده که بیرون باشند، ضمن اینکه جبیره و درویشی در هفته گذشته در بازی دوستانه بسیار خوب عمل کردند و حق شان بود که از ابتدا بازی کنند و بازی خوبی هم انصافا انجام دادند.

برای پیکان نسبت به بازی در جام حذفی چه اتفاقی افتاده بود؟ سرمربی پیکان در این خصوص پاسخ داد: قبل از بازی جام حذفی هم گفتم که مصاف با استقلال یک بازی تدارکاتی سنگین بود و خیلی روی بازی های حذفی تمرکز نداشتیم و روی لیگ برتر تمرکز کردیم که یک جایگاه مناسب در پایان فصل داشته باشیم. با توجه به اینکه طی سال گذشته نتایج خوبی نداشتند، دغدغه سقوط نداریم و می توانیم مقابل تیم های بزرگ چنین نتایجی را کسب کنیم.

او درباره بکارگیری از امیرحسین جولانی برابر استقلال گفت: جولانی از بچه های جوانان ماست و یک بازی دوستانه با ما انجام دادند، دو سه هفته یک بار بازی میکنیم که این بچه ها را رصد کنیم، کیفیتش را نشان داد و لیاقتش را داشت که به بچه های بزرگسالان بازی کند و پاداشش را گرفت که امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی مقابل استقلال بازی کند.

استقلال تهران مهدی تارتار پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر