کد خبر: 1057903 A

مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان گفت: امیدواریم باشگاه سپاهان بیشتر از گذشته به ورزش کارگری هم اهمیت دهد چراکه می‌تواند به تولید و صنعت هم کمک بیشتری کند.

به گزارش ایلنا، در نشست استاندار اصفهان با اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان ، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ، ورزشی فولادمبارکه سپاهان با اشاره به اینکه این باشگاه با بیش از ۷۰ سال سابقه در ۶۰ رشته ورزشی فعال است گفت: تقویت ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی در استان و کشور همواره از جمله برنامه‌های باشگاه فولادمبارکه است.

محمدرضا ساکت با بیان اینکه در کنار ورزش آقایان، به ورزش بانوان هم توجه ویژه شده گفت: در این سال‌ها بانوان هم حضور فعال داشته اند و صاحب عناوین کشوری و بین المللی هم شده اند.

وی به تکمیل ورزشگاه بزرگ نقش جهان هم اشاره کرد و گفت: این ورزشگاه ۷۵ هزار نفری بزرگترین ورزشگاه احداث شده بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشور است که پس از سال‌ها انتظار تکمیل و در اختیار باشگاه سپاهان قرار گرفت.

سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان هم در این نشست مجتمع فولادمبارکه سپاهان را مجموعه‌ای حامی ورزش دانست و افزود: استان اصفهان در حوزه زیرساخت‌های ورزشی وضعیت مناسبی ندارد.

محرم نویدکیا ابراز امیدواری کرد با کمک فولاد مبارکه و توجه استاندار به حوزه ورزش، شرایطی فراهم شود تا دهکده المپیک به مکانی مناسب و استاندارد برای ورزشی حرفه‌ای بدل شود.

استاندار اصفهان هم در این نشست با اشاره به اینکه زاینده رود و باشگاه سپاهان همواره دو موضوع مهم برای مردم اصفهان بوده گفت: سپاهان باید همیشه جزو برترین‌ها باشد و با تلاش دست اندرکاران، این باشگاه باید با تمام توان برای خدمت به مردم رو به جلو برود.

عباس رضایی افزود: امیدواریم باشگاه سپاهان بیشتر از گذشته به ورزش کارگری هم اهمیت دهد چراکه می‌تواند به تولید و صنعت هم کمک بیشتری کند.

سپاهان رضایی محرم نویدکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر