کد خبر: 1057898 A

سرمربی مس رفسنحان گفت: 2 دروازه خالی را گل نکردیم اما سعی کردیم بازیکنان تراکتور را کنترل کنیم

به گزارش ایلنا، محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان بعد از تساوی مقابل تراکتور در نشست خبری، اظهارداشت: به خاطر اینکه روز گذشته به کنفرانس خبری نرسیدم عذرخواهی می‌کنم. به خطیبی و همین طور تیم خودم خسته نباشید می‌گویم. بازی پیچیده فنی بود. از موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم نشد استفاده کنیم و 2 دروازه خالی را گل نکردیم اما سعی کردیم بازیکنان تراکتور را کنترل کنیم. البته موقعیت هم به حریف دادیم.

ربیعی عنوان کرد: به هر حال برای تیم ما که دور رفت برابر استقلال و گل‌گهر شکست خورده بود بازی بدی نبود چرا که توانستیم از آنها امتیاز بگیریم. انتظار داشتم در بازی امروز به پیروزی برسیم اما قسمت ما نبود.

سرمربی مس درباره بهره‌گیری از بازیکنان جوان در ادامه لیگ، گفت: ما امروز در ترکیب اصلی هومن ربیع‌زاده را داشتیم که بازیکن جوانی است، سعی می‌کنیم اتفاقات این چنینی را هم داشته باشیم. با توجه به نزدیکی تیم‌ها در لیگ برتر و با توجه به هدف‌گذاری، مبارزه ما تا روز آخر ادامه دارد. اگر در سبک‌هایی موفق شدیم به خاطر تمریناتی است که روی برخی فاکتورها داریم. 

ربیعی در پایان تصریح کرد: در سال جدید امیدوارم همه کشور از شر ویروس منحوس رهایی یابد تا مردم به راحتی زندگی کنند. از میهمان‌نوازی مردم تبریز تشکر می‌کنم. من در شهرهای ترک‌زبان کار کرده‌ام و به آذری زبان‌ها ارادت دارم. برای تیم تراکتور در لیگ قهرمانان نیز موفقیت آرزو می‌کنم. همچنین امیدوارم سیستم رادیویی داوران نیز درست شود.

مس رفسنجان محمد ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر