کد خبر: 1057775 A

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در پی حواشی به وجود آمده برای این باشگاه، پیامی را منتشر کرد.

در این پیام آمده است:

"متاسفانه هر زمان که باشگاه مس رفسنجان در حاشیه امن و آرامش قرار می‌گیرد عده‌ای شروع به ایجاد حواشی برای این باشگاه می‌کنند و اخیرا هم با مطرح کردن حمایت یکجانبه مدیران مس از تیم کرمان حاشیه دیگری برای ورزش صنعت مس ایجاد کرده‌اند و باعث ایجاد نگرانی برای مردم و هواداران باشگاه مس رفسنجان که متعلق به خانواده بزرگ صنعت  مس ایران است، شده‌اند.

بنده به همه مردم عزیز این اطمینان را می‌دهم که موارد مطرح شده پایه و اساسی در واقعیت ندارد. اعتلای باشگاه مس رفسنجان در دستور کار قرار گرفته و در این راستا، باشگاه به دستور دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در حال تدوین چشم انداز 4ساله است. در این امر مدیران ارشد مس تمام قد از اعتلای نام مس رفسنجان حمایت ویژه می‌کنند و با حمایت صددرصدی مدیرعامل شرکت مس آینده روشنی را پیش رو خواهیم داشت.

 تاکید می‌کنم که به اذعان مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران، مس رفسنجان پایگاه اصلی صنعت مس کشور است. بنده به نمایندگی از مردم عزیز و ورزشکاران رفسنجان از سعد محمدی به‌خاطر حمایت بی‌دریغ و رهنمودهای مدبرانه و همچنین اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران تقدیر و تشکر به عمل می‌آورم."

باشگاه مس رفسنجان مجید زیندینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر