کد خبر: 1057394 A

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: تنها نگرانی ما مصدومیت حسین مهربان است که امیدواریم به بازی فردا برسد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی درخصوص بازی مقابل پرسپولیس گفت: ابتدا باید سال نو را به همه مردم ایران تبریک بگویم و امیدوارم در سال جدید مردم با مشکلات کمتری روبرو باشند و سلامت باشند.

وی ادامه داد: بازی سختی را داریم. تیم پرسپولیس تیم بزرگی است و از کادر فنی خوبی برخوردار است. آقای گل محمدی در این تیم حضور داشته است و نسبتا فکر میکنم شناخت خوبی از تیم ما داشته باشند.

نوازی افزود:با توجه به همه شرایط ما در سال گذشته بازی های خوبی را ارایه دادیم هر چند که برخی از مشکلات هم وجود داشت که خدا رو شکر آنها حل شده است و دغدغه آن مشکلات را خیلی کمتر داریم و باید از همه مسئولان استان تشکر کنم.

مربی تیم پدیده ادامه داد: در بخش فنی با توجه به جدایی برخی از بازیکنان و اضافه شدن نفرات جدید فرصت کمی داشتیم تا به هماهنگی کامل برسیم اما در این مدت تمرینات زیادی را برگزار کردیم و  رحمتی هم تلاش زیادی کرده است که تیم به هماهنگی لازم برسد.

نوازی افزود: در این مدت روی نقاط ضعف خودمان کار کردیم و نقاط قوت را تقویت کردیم. نسبت به تیم پرسپولیس هم شناخت کافی پیدا کردیم. تنها نگرانی ما مصدومیت حسین مهربان است که امیدواریم به بازی فردا برسد. همه بازیکنان سرشار از انگیزه هستند تا بتوانند دل هواداران خراسانی را شاد کنند.

وی ادامه‌داد:به هر حال این بازی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و با کسب نتیجه می توانیم شرایط جدولی خودمان را بهبود ببخشیم و امیدوار به کسب نتیجه مقابل تیم پرسپولیس هستیم . تیم پدیده خراسان پتانسیل خوبی دارد و همه تلاش ما در این مدت تمرینات کسب آمادگی لازم بوده است و فکر میکنم به این هدفمان در ادامه مسابقات دست پیدا کنیم.

محمد نوازی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر