کد خبر: 1055884 A

رئیس فدراسیون فوتبال پس از پایان مونولوگ امروز خود در تمرین تیم ملی بلافاصله ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

به گزارش ایلنا، در روزی که بی‌نظمی و هرج و مرج خاصی در تمرین تیم ملی سایه افکنده بود و مشخص بود مسولان مربوطه برنامه‌ای برای حضور رسانه‌ها ندارند، عدم پاسخگویی شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به پرسش‌های رسانه‌ها بار دیگر تکرار شد. 

وی روز 10 اسفند 99 و بلافاصله پس از انتخاب خود به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در سالن اجلاس سران هم چنین رویه‌ای را انجام داده بود و چندی بعد در حالیکه روابط عمومی فدراسیون خبر از برگزاری نشست خبری داد اما در بامداد برگزاری این نشست خبر از لغو آن منتشر شد تا باز هم فرصت دیالوگ با رسانه‌ها از بین برود. 

امروز هم سیل خبرنگارانی که در محل تمرین تیم ملی حضور داشتند، می‌خواستند پاسخ پرسش‌های‌شان را بگیرند اما عزیزی خادم پس از حدود 8 دقیقه صحبت خود محل را ترک کرد. 

اینکه چرا عزیزی خادم علاقه‌ای به پاسخ به پرشش‌های رسانه‌ها ندارد و صرفا مباحث مدنظر خود را ایراد می‌کند و محل را ترک می‌کند مساله مهمی است که جای تامل دارد و به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون به جز طرح دیدگاه‌های اولیه خود که با همراهی مشاورانش ایراد می‌شود، می‌بایست پاسخ‌های رسانه‌ها را هم درباره ابهامات بی‌شمار یک ماه اخیر بدهد. 

فدراسیون فوتبال شهاب الدین عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر