کد خبر: 1055434 A

دروازه بان کروات پرسپولیس گفت: مسئولین فرودگاه بین‌المللی تهران فقط پول می‌خواستند.

به گزارش ایلنا، رادوشوویچ پس از اتفاقاتی که در فرودگاه بین اللملی تهران برای وی رخ داد گفت: پول مسئله اصلی‌ام نیست، سه ساعت من و خانواده‌ام را به همراه 300 نفر دیگر در فضای کوچک قرار دادند، سوالم این است که چرا فکر کردید من متوجه داستان نمی‌شوم؟ در یک فاصله 100 متری، 300 نفر حضور داشتند! هیچ فاصله اجتماعی ای نبود، هیچ اقدام کرونایی انجام نشد، هیچی! پسر من سه ساعت در یک اتاق منتظر من و همسرم بود. آن ها هیچ اهمیتی به جان و سلامتی انسان‌ها نمی‌دهند. دیشب فهمیدم که این‌ها فقط به پول اهمیت می‌دهند و این داستان غم‌انگیزی است.

اگر تست 1000 یورو بود هم من پرداخت می‌کردم چون چاره دیگری نداشتم و باید در تمرین حضور پیدا می‌کردم. اما به عنوان یک خارجی که پنج سال در ایران حضور دارد،شناخت خوبی از ارزهای ایرانی دارم و کسی نمی‌تواند من را نادان فرض کند. برای آن ها همه چیز پول است. دغدغه من محافظت از کودکان و خانواده های فقیری است که در این شرایط 100% کرونا می‌گیرند.

من پنج سال است که در ایران حضور دارم و همانطور که گفتم نباید احمق فرض شوم. من می‌توانم فارسی صحبت کنم و صحبت های آن ها را هم می‌فهمم. ایرانیان و کسانی که در ایران حق اقامت دارند، باید 230 هزار تومان پرداخت کنند، همین! اما از من 960 هزار تومان گرفتند. آن ها هرچیزی بخواهند، می‌توانند بگویند اما حرفشان غلط است. من یک ساعت در صف رجیستر کردن برای تست کرونا بودم، یک ساعت در صف پرداخت برای تست کرونا و 45 دقیقه هم منتظر برای انجام تست کرونا.

نتیجه‌گیری ام این است که آن ها فقط پول می‌خواهند؛ پول، پول و پول. آن ها قوانین مسخره ای را وضع کرده‌اند تا بتوانند درآمد بیشتری داشته باشند.

ایران پرسپولیس امارات رادوشوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر