کد خبر: 1055057 A

محسن کاوه گفت: در سال جدید برنامه های مدونی را برای تیم های ملی کشتی آزاد نوجوانان و جوانان در دستور کار داریم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد اظهار داشت: با توجه به تقویم فنی اتحادیه جهانی رقابت های قهرمانی آسیا و جهان در رده های سنی نوجوانان و جوانان در سال ۲۰۲۱ برگزار می شود و بر همین اساس طبق بخشنامه های اعلامی از سوی فدراسیون کشتی، مسابقات انتخابی تیم های ملی در رده های سنی نوجوانان و جوانان در نیمه دوم فروردین ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: عملا پس از این رقابت ها کار آماده سازی تیم های ملی با حضور نفرات منتخب در اردوهای تیم های ملی آغاز می شود و ما نیز برنامه های مدونی را به منظور آماده سازی این تیم ها در دستور کار داریم.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به اهمیت هماهنگی رده نونهالان با نوجوانان و نوجوانان با جوانان اظهار داشت: روند آماده سازی این تیم ها به هم مرتبط است و هر رده حلقه ی وصل رده ی بعدی است در نهایت باید کار به گونه ای باشد که خروجی آن در تیم بزرگسالان مثمرثمر باشد.

وی افزود: نوع تمرینات این رده ها باید با رده ی بزرگسالان متفاوت باشد و مربیان حاضر در اردوهای این تیم ها نیز باید افرادی کاربلد، فنی و همسو با سرمربیان، فدراسیون و هیئت کشتی استان خود باشند.

کاوه تصریح کرد: پس از هماهنگی با فدراسیون و  محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان مقرر شد با نظر فدراسیون کشتی، کادر فنی این تیم با دعوت از مربیان معرفی شده از استان های مازندران، کرمانشاه، همدان و البرز تشکیل شود.

وی ادامه داد: برای تشکیل کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نیز از هیئت های کشتی مازندران، کرمانشاه، تهران و گیلان می خواهیم تا نسبت به معرفی مربیان خود اقدام نمایند.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: هدف فدراسیون از این کار بها دادن به مربیان شهرستان ها و دیده شدن آن ها و ایجاد انگیزه در بین مربیان سراسر کشور است.

وی ادامه داد: سرمربیان رده های پایین باید در رده ی بالای خود حضور داشته باشند و به طور مثال سرمربی تیم نونهالان باید در نوجوانان و نوجوانان نیز باید در کادر فنی جوانان حضور داشته و کمک کنند و در برنامه داریم که تمرینات مشترکی را در دو رده ی نوجوانان و جوانان برگزار کنیم.

کاوه در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با برنامه ریزی انجام شده و استفاده از مربیان توانمند استان ها کارها در تیم های نوجوانان و جوانان به خوبی پیش برود و شاهد نتایج خوبی در مسابقات پیش رو باشیم.

کشتی کشتی آزاد محسن کاوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر